Yazılıma nereden başlanmalı?

• Konuyu başlatan ByOs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 405

ByOs

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. 2020 yılında kendime bazı hedefler koydum ve bunlardan birisi de yazılım öğrenmek. Lise 1 öğrencisiyim. Okul konusunda sıkıntım yok. Notlarım çok iyi ve günde bu işe ayırabilecek 2 saat civarı vaktim rahat var. İleri de de yazılım mühendisi veya benzeri bir şey olmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok. Yaklaşık 5 yıldır sadece bana ait bir laptopum var. YouTube'de bol bol bilgisayar hakkında donanım olarak videolar izledim ama yazılım hakkında hiçbir bilgim yok. Bu işe nereden başlamalıyım? Başlangıçta işimi görebilecek YouTube serileri var mıdır? Şimdiki bilgisayarım bu iş için yeterli mi?
Lenovo İdeaPad 310:
4x4 2400MHz DDR4 RAM
920MX 2 GB ekran kartı
Intel i5-6200U işlemci

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. 2020 yılında kendime bazı hedefler koydum ve bunlardan birisi de yazılım öğrenmek. Lise 1 öğrencisiyim. Okul konusunda sıkıntım yok. Notlarım çok iyi ve günde bu işe ayırabilecek 2 saat civarı vaktim rahat var. İleri de de yazılım mühendisi veya benzeri bir şey olmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok. Yaklaşık 5 yıldır sadece bana ait bir laptopum var. YouTube'de bol bol bilgisayar hakkında donanım olarak videolar izledim ama yazılım hakkında hiçbir bilgim yok. Bu işe nereden başlamalıyım? Başlangıçta işimi görebilecek YouTube serileri var mıdır? Şimdiki bilgisayarım bu iş için yeterli mi?
Lenovo İdeaPad 310:
4x4 2400MHz DDR4 RAM
920MX 2 GB ekran kartı
Intel i5-6200U işlemci
Python,java,c# gibi gidebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı