Yazılımbudur.com'dan alınan anahtar MAK çıktı

guuu-1.jpg

Sitede Key'in turu belirtilmemisse bir şey yapamassin cunku sadece Key denmis ise Key'dir ve calismis Key'de yani sikinti yok. Ama eger orada OEM yazmislarsa ve MAK ciktiysa dolandirmislar.

Soğuk su içmene falan gerek yok. Yazıyorsun Cimer'e çözüyorlar. Paranı da geri alıyorsun. Dolandırılmanın tek sıkıntısı uğraşmak. 5-6 ay kadar bir süre içinde çözüme kavuşursun. 5-6 kere paramı geri aldım Cimer sayesinde.

Not: Olay yasal mı değil mi bilmiyorum. Eğer dolandırıldığını düşünüyorsan hemen yazmalısın.

Cevaplar için sağ olun. Şimdi problem şu ki bu satıcılar tamamen dolandırıcı. Bakınız açıklamalarda Windows 10 Pro (OEM & Retail & volume) diye belirtiliyor. Bana gelen kod için araştırma yaptım ve Windows 10 Enterprise adına şu an aktif görünüyor Windows. Ben oem&retail açıklamasına aldanıp aldım. Neyse demem o ki site ile hiçbir şekilde irtibat kuralamıyor. 40 TL'ye bir şey beklememim sebebi adamların OEM & Retail diye belirtmeleri.
Mak ile sorun olacağını düşünmüyorum aslında bu tarz konulara cevap yazmak bile istemiyorum daha önceden dilim yandı. Sorun edilecek bir durum değil mak key format sonrası yeniden kullanılır herhalde kms olsaydı yeniden girmek zorunda kalabilirdiniz.
1 ay içinde lisansı iptal olan insanlar var. Şu an aktif oldu fakat bir güvenim yok açıkçası. Sorun resmen dolandırıcılık bu. OEM & Retail diye açıklamalarda yazıyor. Anlamıyorum cidden.
Soğuk su içmene falan gerek yok. Yazıyorsun Cimer'e çözüyorlar. Paranı da geri alıyorsun. Dolandırılmanın tek sıkıntısı uğraşmak. 5-6 ay kadar bir süre içinde çözüme kavuşursun. 5-6 kere paramı geri aldım cimer sayesinde.

Not: Olay yasal mı değil mi bilmiyorum. Eğer dolandırıldığını düşünüyorsan hemen yazmalısın.

Ürünün açıklamalarında yazan Windows 10 Pro: OEM & Retail & volume bana verilen kod ise Windows 10 Enterprise volume licensing... Şimdi ben Pro için satın aldım ve oradaki oem&retail ibaresine aldandım. Cimere falan daha önce bazı işler için yazdım fakat bir netice elde edemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı