Yazılımbudurdan alınan lisans MAK Key çıktı

lProfessoRl

Hectopat
Yazılımbudur sitesinden 30 liraya Windows 10 Pro lisans aldım, MAK Key çıktı. CMD komut sistemine "slmgr -dli" yazdım; "VOLUME_MAK Channel" yazıyor. Soru sor'dan ve e-mail üzerinden yazdım, cevap gelmedi. Ne yapabilirim?

Etkinlestirdiysen sikinti yok. Bir daha para verme benim oteki PC'de 2.5 yildir kullaniyorum. MAK Key'i. MAK Key demek bozuk Key demek degil.

Güvenlik olarak bir sorun teşkil eder mi? Virüs vs. veya bilgilerimin çalınması açısından hani benim Key'e başka kullanicilarda sahipya arasinda bir bağlantı oluyor mu pek anlamıyorum.

Güvenlik olarak bir sorun teşkil eder mi? Virüs vs. veya bilgilerimin çalınması açısından hani benim Key'e başka kullanicilar da sahip ya, arasinda bir bağlantı oluyor mu pek anlamıyorum.

Bilip bilmeden insanlar konuşuyor. Yok 1000 cihazdan sonra iptal oluyor, yok öyle, yok böyle. Yahu tut ki iptal oldu, 1 sene sonra zaten 30 lira verdin. Bir daha ver, al. Hiçbir kaybın olmaz. Windows'un tüm özelliklerini de kullanabiliyorsun. Aa senin kodun MAK'miş. Sen bu özellikten faydalanamazsan. Bu özellik için OEM Key almak gerekiyor diye bir şeye rastlamadım. Muhtemelen sen de rastlamazsın. Kasmayın bu kadar kendinizi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenlik olarak bir sorun teşkil eder mi? Virüs vs. veya bilgilerimin çalınması açısından hani benim Key'e başka kullanicilarda sahipya arasinda bir bağlantı oluyor mu pek anlamıyorum.

Yok oyle seylerin olmasi mumkun degil. MAK Key soyle bir şey 1000 PC diyelim etkinlestirildi bu kodla 1001. etkinlestiremez sen etkinlestirdiysen zaten bir sikinti olmaz. Key'in sonradan iptal olma gibi bir durum soz konusu degil.

Yok oyle seylerin olmasi mumkun degil. MAK Key soyle bir şey 1000 PC diyelim etkinlestirildi bu kodla 1001. etkinlestiremez sen etkinlestirdiysen zaten bir sikinti olmaz. Key'in sonradan iptal olma gibi bir durum soz konusu degil.

Anladım. Peki sistemi gerçek lisans yapıyor ama değil mi? Hani KMSpico gibi program gibi sistemi kandırmıyor?

Geri
Yukarı