Yazılımbudur.com'dan alınan anahtar MAK çıktı

Ürünün açıklamalarında yazan Windows 10 Pro: OEM & Retail & Volume bana verilen kod ise Windows 10 Enterprise Volume Licensing... Şimdi ben Pro için satın aldım ve oradaki Oem & Retail ibaresine aldandım. İnsanları dolandırmanın bir manası yok.
Bir grup insan sürekli olarak Yazılımbudur'u öneriyordu. Amaçlarının iyi olduğunu düşünmüyorum.
Ben de internetteki yorumlara aldandım, fakat kimse ile irtibat kuramıyorum; bazı insanlar canlı destek almışlar. Peki, bunu nasıl sağlamışlar? Anlamadım ve anlayamıyorum bu tip şeyleri.
OEM Key olarak aldmadıysanız ve Retail olarak normal değil mi? Yanlış anladığım bir kısım mı var?
Ürün açıklamalarında Windows 10 Pro OEM & Retail & Volume ibaresi var. Bana gönderilen key ise Windows 10 Enterprise Volume lisansı. Oraya OEM Retail yazılıyor ise en azından satarken müşteriye sorulmalı ya da belirtilmeli. İnsanlar OEM Retail ibaresini görüp alıyor. Bu site ise sürekli MAK gönderim yapıyor olay bu.

Bununla ilgili şöyle bir konu oluşturmuştum. Konuda son attığım mesaja da bakarsınız.

Bu site, ürün sayfasındaki "OEM" yazısını kaldırdığı için hiçbir şekilde hak iddia edemezsiniz maalesef.

Geçmiş olsun.

Açıklamalarda yazan özellikleri daire içine aldım. Ne desek az. Ne gönderirlerse bahtımıza.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    26,3 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı