Yazılımbudur.com'u dava etmek

3 Hafta önce yazilimbudur.com'dan satın aldığım Windows10 Key Çin sitelerinde geziyor. Kendimi salak gibi hissettim. Tüketici hakem heyetine başvursam bunlara ne olur? Verdiğim 30 TL'de değilim fakat yaptıkları şey iş ahlakına uymayan bir şey.
Arkadaşlar sorun benim 30 TL ye almam değil. Saçma saçma yorumlarda bulunmayın. Sorun satılan bir şeyin her yerde gezmesi. Bu çok normal bir şey gibi konuşmayın. Sonuç olarak bir şey satın alıyorum ve bunu fiyatına göre yargılamanız çok saçma.
30 TL'ye Windows almışsınız hocam ne bekliyorsunuz ki?
Her yerde dolaşması çok mu normal?
1000TL'ye satilan urun anahtarini 30TL'ye aliyorsunuz ve bunun icin guvence bekliyorsunuz. Bence tekrardan kararinizi gozden gecirin.
Site bana bunun üzerine güvence veriyorsa benimde bir güvence beklemem çok normal değil mi zamanında abimin 50 TL ye aldığı key Retail'di bende aynı şekilde beklemiştim.
Aynı şeyi yazacaktım. Bir de dava edecekmiş :D
Bana güvence vererek satış yapan bir sitenin. Güvence vermesi üzerine keyin her yerde gezmesi size normal geliyorsa sizde bir sorun var.
Ucuz olması ayrı şey satılan ürün anahtarının heryerde olması ayrı şey. Koni sahibini yargılarken tekrardan düşünün derim.
Atılan tek mantıklı yorum için teşekkür ederim.
30 liraya ne bekliyordun Windows hissesi mi? Yani 30 liraya alıyorsun 1000 liralık şeyi bir de dava açacağım diyorsun.
Bana güvence veriliyor sonuçta değil mi? Bu insanlar bu işi bir ahlak , güven içerisinde yapıyor. Karşılığını almak istemem son derece normal değil mi? Zaten ben 30 TL paranın peşinde değilim. 30 TL beni batırmaz zengin de etmez. Küçük bir miktar para. Ama sizin gibi insanlar paranın miktarına göre yorum yapıyor. Bu da bana saçma geliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı