Zula'ya dava açabilir miyim?

Burada Zula kadar kalitesiz bir oyunu savunma yapmaya gerek yok, bende 4500TL yatırdım pişmanım hatta çok pişmanım o parayı Steam hesabıma yatırsaydım şu an elimde Gaming hesap olacaktı hatta kat kat fazlası olacaktı, silip yüklemesi sadece oyun dosyalarının yeniden yüklenmesini sağlar oyunun sorunlarının onarılmasına yardımcı olmaz.

@emretpcux Oyunun launcherindeki "onarma" butonuna tıklayın ve yükleme yapmasını bekleyin, eğer olmazsa @Umutİnan hocamın dediği gibi CİMER'e yaz gerekli bir bakanlığa yönlendirsinler, bu işin peşini bırakma sonuçta 1000TL Türkiye'nin şartlarına göre çok iyi ve güzel bir para.

@hellaboutthat sizde şey tayfasınız herhalde her şeye inanılmaz, kızgın, gülücük atıp kendini hawli sanip oyunlara hayvani derecede para yatırıp oyunun sahibiyim diye gezinen tayfa.

Ne alaka :D Hahaha gerçekten güldürdün. Ne var bunda neye takıldın?

Hocam aradaki mesajları okumadım belki yazan olmuştur.

Oyunu silip yeniden yükleyin. Sorununuz devam ediyorsa başka bir bilgisayarda deneyin. Yine sorun devam ediyorsa cimer üzerinden gerekli yerlere başvurun. 1000 TL Türkiye şartlarında azımsanmayacak bir para.

Merhaba iyi günler dilerim herkese. 2 senedir Zula'da kayıtlı bir hesabım var. 1000 TL'den fazla bir para yatırdım. Aslında pişmanım evet bunu yapmamam gerekirdi. Ama oldu bir kere. Para yatırdığım hesabımda envanterimdeki hiçbir silahım gözükmüyor ve oyuna giremiyorum. Yaklaşık 1 aydır böyle. Destek hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Sorunumu çözüldü olarak işaretledi. Elimde kanıtlarım var. Bir şekilde Zula oyuna dava açabilir miyim? Bu konuda bilgisi olanlar beni bilgilendirirse çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

Dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı