Yazılımbudur Windows 10 key alınır mı?

Eki Görüntüle 1100741

Kendim deneyimlemedim ama bazıları sıkıntı çekmiş bunu bilmekte fayda var.
Ben deneyimledim ama biraz sabırsız olunca sorun yaşamış gibi olunabiliyor ki o konuların da çoğu sonradan key gelenler veya geç geldiği için iade etmeye uğraşanlar.

Ben deneyimledim ama biraz sabırsız olunca sorun yaşamış gibi olunabiliyor ki o konuların da çoğu sonradan key gelenler veya geç geldiği için iade etmeye uğraşanlar.
Olabilir hocam, bu siteyi daha önce kullanmadım dediğim gibi sadece forumda açılan konular dikkatimi çekmişti.

Güvenilir bir site önerim var mı OEM key için bütçe en fazla 70 lira?
Hocam ben lisansımı çok önceden aldığım için bir site kullanmadım. Bir kaç arkadaşım Key Sepeti sitesini kullanmışlardı, bir sorun yaşamadılar. Orada düzgün puanlı bir satıcıdan da alabilirsiniz, isterseniz.

Dolandırıcılar haberin olsun, itiraz edersen hesabın siliniyor. Şansına denk gelirse adam gibi key de gelebilir şans işi.

Eki Görüntüle 1100741

Kendim deneyimlemedim ama bazıları sıkıntı çekmiş bunu bilmekte fayda var.

Linkteki konu açanın suçu daha çok. 2 saat beklemiş gelmemiş sonra iptal etmiş. 2 saat sürer 3 saat sürer. O tip sabırsızlarla uğraşan satıcılara da üzülüyorum.

Linkteki konu açanın suçu daha çok. 2 saat beklemiş gelmemiş sonra iptal etmiş. 2 saat sürer 3 saat sürer. O tip sabırsızlarla uğraşan satıcılara da üzülüyorum.
Hocam konuları sadece başlık olarak görüyorum zaten içeriklerine bakmadım. Forumda gözüme çarpıyor ve aklımda kalmıştı ondan dolayı attım.

Bana verdikleri keyi Google'da arattım Facebook'ta bir arap sayfası bedava paylaşmış. Ben 25 TL vermiştim. :) İtiraz ettim canlı destekten cevap gelmedi. Diğer gün hesabım silindi. :)

Bana verdikleri keyi Google'da arattım Facebook'ta bir arap sayfası bedava paylaşmış. Ben 25 TL vermiştim. :) İtiraz ettim canlı destekten cevap gelmedi. Diğer gün hesabım silindi. :)

Ben bu kodlara para vermiyorum sağdan soldan toplu dump indiriyorlar satıyorlar. CMD açıp KMS ile aktif ediyorum temiz.

Geri
Yukarı