Yazılımbudur Windows 10 key alınır mı?

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi yazılımbudur sitesinden Windows 10 Pro key almak istiyorum lakin güvenilir mi bilemedim ayrıca bu keyleri sadece Windows kurulumu sırasında mı kullanabilirim yoksa güncel olarak kullandığım Windows'u da etkinleştirebilir miyim?

Bu siteden sıkıntı çekenler oluyor, forumda konuları mevcut.

Alınır. Ben daha önce aldım hafta sonuna denk geliyor diye ertesi gün falan yollamışlardı ama sorun olmuyor. Ayrıca etkinleştirme sorunu yaşamazsınız ama alırken lisans anahtarının türüne (reatil, oem, mak gibi) dikkat ederek almakta fayda var.

Alınır. Ben daha önce aldım hafta sonuna denk geliyor diye ertesi gün falan yollamışlardı ama sorun olmuyor. Ayrıca etkinleştirme sorunu yaşamazsınız ama alırken lisans anahtarının türüne (reatil, oem, mak gibi) dikkat ederek almakta fayda var.
Ürün linki bu, hangisi oluyor bu? :)

Forumda ki konulara bakarak karar verdim bir çok kişi alıp sıkıntısız kullandığını belirtmiş.

1625762045306.png

Kendim deneyimlemedim ama bazıları sıkıntı çekmiş bunu bilmekte fayda var.

Eki Görüntüle 1100741
Bende gördüm bu konuları lakin 30 lira denemeye değer diye düşünüyorum, saçma sapan programlar kullanmak istemiyorum etkinleştirmek için.

Bende gördüm bu konuları lakin 30 lira denemeye değer diye düşünüyorum, saçma sapan programlar kullanmak istemiyorum etkinleştirmek için.
Deneyebilirsiniz, dediğim gibi kendim o siteden alışveriş yapmadığımdan bir şey diyemiyorum lakin bazı konular var forumda bu konuyla ilgili. Onları örnek gösterdim.

Geri
Yukarı