Yazılımbudur Windows 10 key alınır mı?

Ben bu kodlara para vermiyorum sağdan soldan toplu dump indiriyorlar satıyorlar. CMD açıp KMS ile aktif ediyorum temiz.
Kesinlikle öyle hocam kesinlikle öyle yapıyorlar. Merdiven altı fırsatçı dolandırıcılar bunlar.

Ürün linki bu, hangisi oluyor bu? :)
Net hatırlamıyorum ama OEM yazmayınca dijital key olarak retail yolluyorlar genellikle ama emin olmak için sorun isterseniz.

Net hatırlamıyorum ama OEM yazmayınca dijital key olarak retail yolluyorlar genellikle ama emin olmak için sorun isterseniz.
Tamamdır, retail gönderirseler onu deneriz sıkıntı yok, teşekkürler.
Teslimat süresi 10-15 dakika görünüyordu sipariş edeli 20 dakikayı geçti lakin sadece mailime fatura gönderdiler.

Son düzenleme:
Teslimat süresi 10-15 dakika görünüyordu sipariş edeli 20 dakikayı geçti lakin sadece mailime fatura gönderdiler.
Umarım düşündüğüm gibi olmaz, hayırlı olsun hocam.

Siparişten 30 dakika sonra Windows 10 Pro kodunu gönderdiler ve etkinleştirdim lakin gelen key MAK key.

Siparişten 30 dakika sonra Windows 10 Pro kodunu gönderdiler ve etkinleştirdim lakin gelen key MAK key.
Nerede o YazılımBudur övenler abi? Görebilir miyim? Yazık günah paramızı çalıyorlar netten ya da crackten kopyaladıkları keyleri bize yolluyorlar bunun bir yaptırımı olmalı. Geçmiş olsun dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı