Yazılımbudur Windows 10 Key dolandırıcılığı

Yazılımbudur'u burada önerenlere güzel konuştum(!)

Lisansı internet araştırınca Windows 7 olarak çıkıyor ve yüzlerce site çıktı lisansı Google yazınca;) Ben direk girmeden önce lisansı Google'e yazdım bir sürü sayfa çıktı ve MAK olarak yazı çıktı. RETAIL olarak yazı yazmışlar ve bakınca RETAIL değil. Bu durumu adamlara yazıyorsun geri cevap yok. Hatta ben sipariş onaylamadan iptal etmiştim kod gelmiyor, bunlar da onaylamayınca adamlar yine göndermişler bulduk sazan parası diye MAK Key yolluyor, hem de internette yüzlerce bedava sitelerde paylaşılmış.

Dosya Ekleri

• 1605290272818.png
    1605290272818.png
    2,8 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Yazılımbudur'u burada önerenlere güzel konuştum(!)

Lisansı internet araştırınca Windows 7 olarak çıkıyor ve yüzlerce site çıktı lisansı Google yazınca;) ben direk girmeden önce lisansı Google'e yazdım bir sürü sayfa çıktı ve MAK olarak yazı çıktı. Retail olarak yazı yazmışlar ve bakınca Retail değil. Bu durumu adamlara yazıyorsun geri cevap yok. Hatta ben sipariş onaylamadan iptal etmiştim kod gelmiyor, bunlar da onaylamayınca adamlar yine göndermişler bulduk sazan parası diye MAK Key yolluyor, hem de internette yüzlerce bedava sitelerde paylaşılmış.

Bazı insanlar laf anlamıyor hocam, siz yine de sağ olun. Burada kimsenin bir çıkarı yok, mağdur olunmuş; başkası mağdur olmasın diye olayı paylaşıyoruz, beyefendiler hala tartışma çıkarmak ve onları savunmak peşinde. Bu saçma zihniyetten kurtulduğumuz gün ülkece ilerleme kat etmeye başlayacağız inşallah. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı