Yazılımcı için MP271QP 60 Hz 5 ms sıkıntı yaratır mı?

AnbuShin

Decapat
Daha fazla  
Yazılımcı olduğumdan dolayı ekstra ekrana ihtiyacım var. Mac'e bağlayacağım 2 monitör almak istiyorum. Mümkünse pivot özelliği olarak 2K ekran çözünürlüğüne çıktığımda fiyatlar zıplıyor. Uygun fiyatlı diyebileceğim bir monitör buldum ama o da 60 Hz 5 ms. Ne dersiniz, sıkıntı yaratır mı? Sıkıntı yaratır derseniz curved olmayan 2K monitör tavsiyeleriniz ne olur? Maksimum 4500 bütçe olacak monitör başına.

https://www.hepsiburada.com/msi-pro...display-wqhd-ips-pro-monitor-p-HBCV000001KO4D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod yazarken en çok scroll kaydırma oluyor bir de arada film ya da YouTube videoları daha çok genel olarak eğlence ve iş için kullanılacak oyundan daha ziyade yüksek yenileme hızına ihtiyaç duyar mıyım bilemedim

Kod yazarken en çok scroll kaydırma oluyor bir de arada film ya da YouTube videoları daha çok genel olarak eğlence ve iş için kullanılacak oyundan daha ziyade yüksek yenileme hızına ihtiyaç duyar mıyım bilemedim
Akıcılık deneyimlemeyi seviyorsanız bence daha yüksek yenileme hızına sahip bir monitör almak sizin için daha uygun olur, benim için sorun olmazdı ve oyun da oynamıyorsam 60 Hz yeterli gelirdi. Bütçeyi çok zorlamanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı