Yazılımda kafam çok karışık

ErrorCorrection

Decipat
İstediğim şey site yapabilmek. Güncel bir site yapabilmek. Sosyal paylaşım siteleri gibi.

Bunun için neye daha çok ağırlık vermeliyim?
CSS ile çok vakit geçirmem gerekli mi?
PHP öğrenmeli miyim?
Bunun gibi sorularla aklım çok karışıyor ve odaklanamıyorum yazdığım kodlara.
Önerileriniz, düşünceleriniz varsa okumak isterim.

HTML > CSS > JS > SQL > PHP VEYA ASP.NET diye devam etmeniz lazım.

Bu eğitimi satın alıp kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

HTML > CSS > JS > SQL > PHP VEYA ASP.NET diye devam etmeniz lazım.

Bu eğitimi satın alıp kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bunu almıştım dün hocam ama JavaScript bölümü için herkes kötü yorum yapmış. İade ediyim mi sizce yoksa dursun mu?

1- Backend tarafına kafa yormanız önceliğiniz olmalı.
2- Eğer sitenin iyi görünmesi gibi bir derdin varsa CSS ile biraz uğraşman gerekebilir.
3- @Eray T'un dediği gibi, PHP veya ASP.NET kullanın.

(Sadece benim dilime güvenmeniz doğru olmaz, diğer kullanıcılarının yazdıklarına da bir bakın.)

Bunu almıştım dün hocam ama JavaScript bölümü için herkes kötü yorum yapmış. İade ediyim mi sizce yoksa dursun mu?

Bu tarz genel kurslarda detaylara girilmez. Üstün körü anlatılır. Temel noktalara değer ve geçerler. Çoğu şeyi anlatsalar bile pratik ve örneklendirmelerde eksik kalırlar hemen unutursunuz. Her dil veya her freamworkte detaya inildiğinde dağları görürsünüz. Yani bu kursu alıp ve sadece bu kurs üzerinde çalışırsanız çok etkisi olmaz. Ek kaynaklardan desteklemeniz lazım.

Sadece JavaScript üzerine 40 saatlik kurslar mevcut. React için Angular için 30'ar saatlik eğitimler mevcut. Ki Back-End kısmı daha önemli ve karmaşık yani gerisini siz düşünün...

1- Backend tarafına kafa yormanız önceliğiniz olmalı.
2- Eğer sitenin iyi görünmesi gibi bir derdin varsa CSS ile biraz uğraşman gerekebilir.
3- @Eray T'un dediği gibi, PHP veya ASP.NET kullanın.

(Sadece benim dilime güvenmeniz doğru olmaz, diğer kullanıcılarının yazdıklarına da bir bakın.)

Hocam PHP başlayacağım. Ama her yerde PHP öldü diyorlar. Kendim odaklansam çok hızlı bir şkilde öğreneceğim ve projeler geliştireceğim ama sürekli şunu mu öğrensem falan diyorum.

Bu tarz genel kurslarda detaylara girilmez. Üstün körü anlatılır. Temel noktalara değer ve geçerler. Çoğu şeyi anlatsalar bile pratik ve örneklendirmelerde eksik kalırlar hemen unutursunuz. Her dil her freamworkte detaya inildiğinde dağları görürsünüz. Yani bu kursu alıp ve sadece bu kurs üzerinde çalışırsanız çok etkisi olmaz. Ek kaynaklardan desteklemeniz lazım.

Sadece JavaScript üzerine 40 saatlik kurslar mevcut. React için Angular için 30'ar saatlik eğitimler mevcut. Ki Back-End kısmı daha önemli ve karmaşık yani gerisini siz düşünün...
Yok hocam. :(
Ben html ve css'i karıştırmıyorum. Hangi dile öncelik vermede kafam karışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı