Yazılımı bozuk telefon alınır mı?

Bütçe
2300

Emrah Kaya o7

Centipat
Daha fazla  
Fotoğrafta göreceğiniz telefonun yazılımı bozuk glb ama almayı ve yaptırıp kullanmayı düşünüyorum, sizce değer mi? Değmez ise başka telefon öneriniz var mı bu civarda?

Dosya Ekleri

• 12A9CFD3-C3CA-49E9-8811-7F0F202D91A3.png
    12A9CFD3-C3CA-49E9-8811-7F0F202D91A3.png
    350,9 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafta göreceğiniz telefonun yazılımı bozuk glb ama almayı ve yaptırıp kullanmayı düşünüyorum, sizce değer mi? Değmez ise başka telefon öneriniz var mı bu civarda?
Bedeva. Rom atarsin duzelir ama cok fazla ucuz geldi gozume, isin icinde baska bir iş olabilir.

Redmi'lerde denk geldim yurt dışı cihazlarda böyle bir hata sorun oluyordu. Sahibinden üzerinden alacaksanız alın 2 gün test süresinde bir telefoncuya bırakıp sordurabilirsiniz.

Sorun yazılımsal olmayabilir. Eğer anakartta bir sorun çıkarsa bir bu kadar daha para harcayabilirsiniz. Risk alıp almamak size kalmış. Önerim böyle cihazlara çok bulaşmayın, zaten büyük ihtimalle kurcalanmıştır.

Sorun yazılımsal olmayabilir. Eğer anakartta bir sorun çıkarsa bir bu kadar daha para harcayabilirsiniz. Risk alıp almamak size kalmış. Önerim böyle cihazlara çok bulaşmayın, zaten büyük ihtimalle kurcalanmıştır.

Peki o zaman bende zaten kronik tehlikeleri vardır diye endişelenmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı