Yazın çalışılarak bilgisayar alınabilir mi?

onurxsy

Decapat
Daha fazla  
Yazım çalışarak PC toplayabilir miyim?
Maksimum ne kadar maaş alırım? Yaş 14.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok geniş bir yelpaze de soru bu hocam. Nerde çalıştığınızdan tutun her kafenin bile verdiği günlük birbirini tutmuyor.
Ayrıca nasıl bir bilgisayar istiyorsunuz?

Yazım çalışarak PC toplayabilir miyim?
Maksimum ne kadar maaş alırım? Yaş 14.

Yapacağın işe göre Karadeniz bölgesinde isen fındık falan topluyorlar ama çok para alamazsın berberde falan çalışacak bir şey de değil bu yani işçi olarak bir yerlere gidip çalışmalısın.

Ben lokantada 1 hafta çalıştım daha çalışasım gelmedi günlük 150 verdiler PC toplanırdı o zamanın ekonomisiyle 2022 Haziran'da şu an ne kadar verirler bir bilgim yok.

Yapacağın işe göre Karadeniz bölgesinde isen fındık falan topluyorlar ama çok para alamazsın berberde falan çalışacak bir şey de değil bu yani işçi olarak bir yerlere gidip çalışmalısın.

Fındıkta iyi para var Haziran'da günlük 300 veriyorlardı ve bence iyi para tabii çok zor ve yorucu.

Ben lokantada 1 hafta çalıştım daha çalışasım gelmedi günlük 150 verdiler PC toplanırdı o zamanın ekonomisiyle 2022 Haziran'da şu an ne kadar verirler bir bilgim yok.

Fındıkta iyi para var Haziran'da günlük 300 veriyorlardı ve bence iyi para tabii çok zor ve yorucu.

Yani 15 günde 3000 4000 falan kazanabiliyordun geçen yaz öyle hatırlıyorum bu yıl günlük 500 lira 10-15 gün çalışırsan Allah bereket versin.

Hocam bence bu yaşta lokantada çalışıp 150 TL almak çok iyi. Zaten yeme içme ev masrafları ailemiz tarafından karşılanıyordur çoğumuzun. O parayı sadece istekleri için harcayanlar için mükemmel bir çalışma stili.

Hocam yaşınız küçük bence zaten çocuk işçi çalıştırılması yasal bir iş değil. Bence bilgisayar toplamak için ailenize danışın.

Hocam bence bu yaşta lokantada çalışıp 150 TL almak çok iyi. Zaten yeme içme ev masrafları ailemiz tarafından karşılanıyordur çoğumuzun. O parayı sadece istekleri için harcayanlar için mükemmel bir çalışma stili.

Bence de öyle ben klavye falan ekipmanlarımı yeniledim tabii çok pişmanım sistemim aşırı kötü. Kalan parayı da altın yaptırıp saklamaya karar vermiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı