YBS için Matebook 13 alınır mı?

Bütçe
6500

erenaslanturg

Femtopat
Bu sene yönetim bilişim sistemleri bölümüne başlayacağım, bundan dolayıdır ki bir düzüstü arayışına girdim.

Huawei'nin mobil uygulamasında Matebook 13 (Ryzen 7 3700U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 2560x1440 çözünürlük) ve yanında kılıf, mouse, matedock2 hediyesiyle kampanyalı fiyat 6350TL. Almak mantıklı mı, yoksa bu ekran küçük mü gelir? Değerli bilgileriniz ve yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Bu fiyat bandında alınır fakat işlemcisi biraz zayıf. Bütçeyi artırabilirseniz matebook 14’e bakın derim. Bütçe artmıyorsa yine alınır, ekrana da alışırsınız ve daha taşınılabilir olmuş olur.

Ben de YBS öğrencisiyim Matebook D16 modelini almayı daha mantıklı buluyorum ama bütçeniz kısıtlı ise 14 modeline bakabilirsiniz. Huawei Matebook alacaktım bende ama sonra fark ettim ki oyun oynayamazsam psikolojim bozulur :D gittim Monster aldım.

Değerli yorumun için teşekkür ederim en uygun fiyatlı matebok 14 7000TL 256 SSD ve 8 GB RAM'ı var. İşlemcisi daha güçlü R5 4600H ekranı 1inch daha büyük sizce çok gerekli mi yoksa yukarıda belirtmiş olduğum Matebook 13 ile rahat bir 4 yıl geçirebilir miyim?

Matebook 14 problemli bir cihaz sanırım. Birkaç kişide ESC tuşunun yamuk durması, ciddi derecede panelde ışık sızması, fan sorunları gibi şeyler okumuştum. Araştırmanızı öneririm.

Matebook 14 problemli bir cihaz sanırım. Birkaç kişide ESC tuşunun yamuk durması, ciddi derecede panelde ışık sızması, fan sorunları gibi şeyler okumuştum. Araştırmanızı öneririm.

Işık sızması olduğunu bende görmüştüm ama ESC tuşunun yamulması çok fazla insanda yoktu ki olsa bile Huawei cihazın iadesini alır.

Geri
Yukarı