YDT'de sınav optiğime su döküldü, iptal olur mu?

Bunu 2022 yılında veya ilerleyen yıllarda bu sorunu yaşayıp forumlarda endişe içinde sorunun cevabını arayan kardeşlerim veya abilerim, ablalarım için yazıyorum. Az önce bir eğitim kurumunda çalışan bir büyüğüme bu konu hakkında yazılı ve sesli bir şekilde danıştım. Kendisi sınav kağıdındaki pembeliklerin hiçbir şey ifade etmediğini ve sadece şeritlerin yönünü gösterdiğini belirtti. Yani her şey soldaki siyah yatay düz şeritlerde bitiyor. Eğer sınav kağıdınıza zarar veren dış etken soldaki siyah yatay düz şeritlere ve işaretlediğiniz soruların olduğu bölgede (işaretleme yapmayı seçip daire şeklinde doldurduğunuz soruyu temsil eden kısım) bir kaymaya sebebiyet vermiyorsa sınavınız sorunsuz bir şekilde okunacaktır. Saygılar, umarım dilediğiniz sıralama gelir. Teşekkürler.Eki Görüntüle 1427188

Bir şey oldu mu AYT de döküldü mürekkep kaydı sorun olur mu 77.5 AYT yaptım sayısal.

Reis konuyu hortlatiyorum ama benim optige hocanin tukurugu geldi, murekkep hafiften kaydi. Tekrardan bilgili arkadasina bu durumu sorma ihtimalin var mi? Soru kismina geldi ve murekkep saga dogru kaydi, beyaz alana tasti. Yardimci olursan cok memnun olurum.

Yandaki siyah şeritlere bir şey olmadıysa hiçbir şey olmaz.

Bir şey oldu mu AYT de döküldü mürekkep kaydı sorun olur mu 77.5 AYT yaptım sayısal.

Usta benim kağıdın anası ağlamıştı yandaki siyah şeritlere bir şey olmadıysa dert etme.

Yandaki siyah şeritlere bir şey olmadıysa hiçbir şey olmaz.

Usta benim kağıdın anası ağlamıştı yandaki siyah şeritlere bir şey olmadıysa dert etme.
Kanka cevap kısmına denk gelmiş miydi su? Bende de bir damla su geldi cevap kısmındaki boş şıklara soruların sayılmaması gibi bir durum oldu mu?

Kanka cevap kısmına denk gelmiş miydi su? Bende de bir damla su geldi cevap kısmındaki boş şıklara soruların sayılmaması gibi bir durum oldu mu?

Alt kısmın yarısı

Yoğunluğu T.C. Kimlik kısmında olmak üzere cevap anahtarı kısmına da su geldi.

Alt kısmın yarısı

Yoğunluğu T.C. Kimlik kısmında olmak üzere cevap anahtarı kısmına da su geldi.

Hiçbir sorun olmaz dert etme. Olur diyenlere de kulak asma.

Geri
Yukarı