Çözüldü TYT'de kodlama kağıdına sıra numaramı yazmadım sınav iptal olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Görevliler bakmıştır. (Bu arada ben de aynı hatayı yaptım.)

Konuyu ÖSYM'ye arayıp danıştım, sınav kitapçığı üstünde salon numarasının yanlış yazılması durumunda bir şey olmayacağını belirttiler. İstersen sen de ara.
Dostum teşekkür ederim aradım bir şey olmaz dediler.

Keşke biraz daha bilgili olduğunuz konularda bu kadar net tavır alsanız. Bana yaşattığınız travmayı bilseniz keşke, tüm gece stresten midem bulandı uyuyamadım. Sabah ösym'yi aradım sorun olmayacağını belirttiler. Umarım bundan sonra yaptığınız yorumlarda karşı tarafın nasıl hissedeceğini de düşünürsünüz.
@xdxdxdxdxd Hocam, merhaba. Süreç halen aynı mıdır? Bir sorun olur mu?
Rica ederim, işin gerçeği ben de dün gece zor uyudum; sabahleyin de kalkar kalkmaz aradım. İkimize de aynı şey dendiğine göre sorun etmemize gerek yok, şimdi kafa dinleme zamanı.
Hocam, uzun zaman geçmiş aradan ama ben de boş bıraktığımı hatırlıyorum sizin süreç ne oldu?

Büyük ihtimalle olmaz hocam. Sizin de başınıza geldiyse arayıp sorun bence.
İtiraz etme kısmında sorun olunuyor diye söylenildi ama onun haricinde bir problem olmaz diye yazılmış çoğu yerde. Şimdi arayınca sorun yoksa bile sorun oluşursa diye aramaktan da imtina ediyorum 😀

İtiraz etme kısmında sorun olunuyor diye söylenildi ama onun haricinde bir problem olmaz diye yazılmış çoğu yerde. Şimdi arayınca sorun yoksa bile sorun oluşursa diye aramaktan da imtina ediyorum 😀
O da sıkıntıymış, aramazsanız belki 1 senenizden olacaksınız, ararsanız ne olacağını bilmemek bir tık sıkıntı. Konu sahibi arkadaş cevap verirse belki tekrardan içiniz rahatlar.

O da sıkıntıymış, aramazsanız belki 1 senenizden olacaksınız, ararsanız ne olacağını bilmek bir tık sıkıntı. Konu sahibi arkadaş cevap verirse belki tekrardan içiniz rahatlar.
Haklısınız ama çoğu yere baktım bir sorun olunmayacagi ile alakalı bir bilgi verildi aynı sizin söylediğiniz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı