Yediğiniz Bakkal Kazıkları

Bu dediğim yeni bir olay değil 6 senesi var.
Lafım sana değil, lafım 2020 yılında hala format için bilgisayarcıya giden insanlar içindir. 300 liralık bilgisayara da 20 lira format parası cidden kötü bir kazık olmuş.
Fakat en kötüsü 25 kuruş para üstü diye 10 kuruş vermesiymiş. Yahu bunlar bilerek mi az veriyor yoksa görmüyor mu?

Kazık yediğimde oldu kazıkladığımda oldu bir keresinde bisküvi almıştım bozuk çıkmıştı sonra değiştirdim başka aldım o da bayat çıktı kazıkladığımda şöyle adama 10 TL verdim bir şeyler aldım nasıl oldu anlamadım geri cebimde 20 TL var dedim herhalde para bereketlenmiş böyle bir anı olarak kaldı işte.

Hocam sen olayı çok yanlış anlamışsın. 😂

Hiç kazık yemedim o tiplerden. Yolumun düştüğü bile olmadı. Bazı tanıdıklarımı kurtarabildim, bazıları ise inatla kazıklandılar. Bile bile kazıklananlara akıl sır ermiyor sadece. İnsan yerine koyup kendine alacak gibi yardımcı oluyorsun, gidip bakkala bilgisayar toplatıyor. Sonra ne diyeceksin bu karıncalara. :)

Bizim abi, adamın dibi. İşin ehli. PC hakkında hiçbir şey bilmesen bile kazıklamaz. Hatta elindeki fazla parçayı adama götürüp versen adam yine almaz.

Kazık sayılmaz da bir arkadaşımın başına gelen bir olayı söyleyeyim. Bilgisayarcıya gidip adamın Windows'u SSD yerine HDD'ye kurması olayı beni benden aldı resmen :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı