Yemek yapmayı biliyor musunuz?

Evde tek başına kalınca yemek yapmıştım. Menemen yaptım. Bezelye, çorba yapmıştım. Menemen hariç annem sadece nasıl yapılacağını söylemişti sadece.

Yumurtalı yemekler, sucuk, makarna, börek ama 1 türünü. Yani genellikle basit şeyler. Yakında daha zorlarını yapmayı düşünüyorum.
Makarna, Sucuk, Pankek, vb.
Börek ve Pankek çok severim😋

Evet tarifler yardımıyla ama.
Tarifler yardımıyla yaptığınız zaman, güzel oluyorsa ne mutlu size🥳 Tarife bakarak evde dondurma yapmaya çalışmıştım. Hem mutfağı batırdım, hemde buz kesildi dondurma.

Börek ve Pankek çok severim😋

Tarifler yardımıyla yaptığınız zaman, güzel oluyorsa ne mutlu size🥳 Tarife bakarak evde dondurma yapmaya çalışmıştım. Hem mutfağı batırdım, hemde buz kesildi dondurma.
Dondurma yapması kolay gibi gözükse de zor gibi. Yaptığım böreği de annem yapmasını öğretmişti. Çay ile yemesi çok zevkli oluyor özellikle.

Noodle yapıyorum bende hamaratlısı var mı?
Yukarıda Coco Pops diyen arkadaş var.

Makarna, yumurta gibi herkesin yapabildiği şeyleri yapabiliyorum ama genel olarak az yiyen biri olduğum için yemek yapmayı öğrenmeme gerek kalmıyor şu an.

Dondurma yapması kolay gibi gözükse de zor gibi. Yaptığım böreği de annem yapmasını öğretmişti. Çay ile yemesi çok zevkli oluyor özellikle.

Yukarıda Coco Pops diyen arkadaş var.
Ben çay ile ancak tatlı şeyleri yemeyi seviyorum hocam, börek gibi şeyler çay ile pek gitmiyor bende🙂

Geri
Yukarı