Yemek yiyemiyorum

Örnek vereyim profil fotoğrafıma bakarak iştahını açabilirsin sevdiğin yemekleri sık sık yersen iştahın açılır arkadaşlar'da öyle demiş zaten. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
İşleri kötüleştirebileceği gibi yardımcı olacak bilgiler de verilebilir bilgili kişiler tarafından.
Bu forumda herkes 24 saat bilgisayar başında oturmuyor. Aramızdan birisi doktordur veya başka bir şeydir yardımcı olabilir.
Yararı dokunmayacak kişi bilgi vermez zaten.
Burada risk alacağına neden düzgün bir doktora gitmiyor. Her neyse, haklısınız diyeyim de sorun çıkmasın.

Göğüste ağrı var sadece.
Stress reflüsü olma ihtimaliniz yüksek. Stress yaptığınızda sinirlendiğinizde en çabuk etkilenen bölüm mide oluyor. Fazla asit salımına bağlı reflü olabilirsiniz. Dahiliye bölümüne görünmelisiniz. Sizi gastoenteroji bölümüne sevk edebilir. Az ve sık yemek yemeli, yemekten sonra hemen uzanmamalı, yemek ile yatma saati arasında 3 saat olmalı. Yatak başını 15-20 cm olacak şekilde yükseltmelisiniz. Yağlı yiyeceklerden, acılı baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Asitli içecekleri tüketmeyin.

Burada risk alacağına neden düzgün bir doktora gitmiyor. Her neyse, haklısınız diyeyim de sorun çıkmasın.

Keşke konuyu okusaydiniz.

Ne gibi belirtiler var söyler misin? Dışkı da kan, tükürükte kan, boğaz ağrısı, sırt ve kaburga ağrıları, diş çürüğü, mide taşması, yemeğin yemek boruna gelmesi gibi belirtiler var mı? Endoskopi olabilirsiniz daha net bir şey öğrenmek istiyorsanız.

Sırt kaburga ağrısı, dış çürüğü yemeğin yemek boruna gelmesi. Bir de iki tabak pilav üstü yemiştim akşam uyudum sabah 4 gibi kalktım ve feci bir şekilde karın ağrısıyla uyandım küstüm, gazoz falan içtim ancak o şekilde yerine geldi midem.

Geri
Yukarı