Yemek yiyemiyorum

Buradan alacakları bilgilerin işleri kötüleştirebileceğini söyledik. Ne var bunda?
İşleri kötüleştirebileceği gibi yardımcı olacak bilgiler de verilebilir bilgili kişiler tarafından.
Bu forumda herkes 24 saat bilgisayar başında oturmuyor. Aramızdan birisi doktordur veya başka bir şeydir yardımcı olabilir.
Yararı dokunmayacak kişi bilgi vermez zaten.

Merhabalar, yemek yiyemiyorum tıkanıyorum hemen.
Bu durumda da kafayı yemek üzereyim, 1 tabak yemek yesem tikaniyorum. Kilo da alamıyorum zaten, zayıfım. Ben masaya oturduğum zaman 3-4 tabak yemek yemeden kalkmayan birisiydim.

Aslında her şey bundan 1 ay önce yaşadığım ufak çaplı zehirlenme sonucunda başıma geldi. Bunun daha detayı var ama sorunuma dönecek olursam cidden sıkıldım, bir şeyler önermenizi istirham ediyorum.

Yemeksepeti yükle bir hamburger söyle açılır :D ya da arklarına ver onlar yerken canın çeker.

Hocam ben de sizin gibiyim ama 2 tabak yiyebilirim en fazla yoksa acayip derecede midem şişiyor. Spor yapıp kendinizi yormayı deneyin. Ben 3 saat Pendik sahilde bisiklet sürüyorum eve gelince fena iştahım açılıyor.

Bilemiyorum, doğru düzgün bir hastaneye gideyim en iyisi. Gastrit araştırdığımda birkaç belirti dışında hepsi var.
Ne gibi belirtiler var söyler misin? Dışkı da kan, tükürükte kan, boğaz ağrısı, sırt ve kaburga ağrıları, diş çürüğü, mide taşması, yemeğin yemek boruna gelmesi gibi belirtiler var mı? Endoskopi olabilirsiniz daha net bir şey öğrenmek istiyorsanız.

Geri
Yukarı