Yengeniz Facebook hesabınıza girdiyse ne yapmalısınız?

Hatta yeni ev satın alıcaklar, fakat herşeyi abime bırakıyor örneğin: yengem evde oturuyor ama abim bütün işleri o yapıyor abime hiç yardım etmiyor o anca oturuyor.
Abiniz yanlış eş seçimi yapmış. Dediğim gibi aile büyükleri girsin konuşsun.
Hocam abiniz memnun değilse ve anlaşamıyorlarsa boşanabilir. Öyle bir yasal hakkı var.

Nafaka zamanı. :D

Zaten abim babamı dinlemediği için böyle oluyor ve konum ile alakalıda olabilir çünkü İzmir güzel bir yer değil insanlar kötü yengemde kötü keşke babamı dinleşey miş abim.

İzmir de birkaç insan ile tanıştın ve onların kötü olması İzmir'deki bütün insanları kötü yapmaz. Şöyle düşün ağaçtan bir meyve aldın ve o çürük çıktı bu demek değildir ki ağaçtaki bütün meyveler çürük.
*Terbiyesiz, ahlaksız* diyorlar.

Onu demiyorum neden yapıyorsun kızım böyle gibi karşısına alıp konuştular mı? Belki psikolojik bir sorun vardır altında.

Hatta yeni ev satın alacaklar, fakat her şeyi abime bırakıyor örneğin: Yengem evde oturuyor ama abim bütün işleri o yapıyor abime hiç yardım etmiyor o anca oturuyor.

Kardeşim hala aile içinde olan bir dramayı burada bizlere anlatma çabasındasın arkadaşlar onlarca çözüm sundu siz hala yok yengem böyle yapıyor abime diye anlatmaya devam ediyorsunuz.

İzmir de birkaç insan ile tanıştın ve onların kötü olması İzmir'deki bütün insanları kötü yapmaz. Şöyle düşün ağaçtan bir meyve aldın ve o çürük çıktı bu demek değildir ki ağaçtaki bütün meyveler çürük.

Onu demiyorum neden yapıyorsun kızım böyle gibi karşısına alıp konuştular mı? Belki psikolojik bir sorun vardır al
Hiç karşısına almadılar yengemi
Kardeşim aile içinde olan bir dramayı burada bizlere anlatma çabasındasınız arkadaşlar onlarca çözüm sundu siz hala yok yengem böyle yapıyor abime diye anlatmaya devam ediyorsunuz.
Kardeşim sana anlatmamda bi problem mi var?

Geri
Yukarı