Eğer dolandırılırsanız ne yapmalısınız?

Hocam ben yanlış anlamışım hesap konusunu. Pahalı bir şey alacaksınız sandım. Eğer dolandırılırsanız hiçbir yasal hakkınız yoktur. Yorumlarına vs. bakın alacağınız yerin, ona göre alın. Bir şey olursa hiçbir şey yapamazsınız, en fazla su içersiniz.
Tamamdır :D

Sosyal medyadan hesap almayın alacaksanız GameSatış'dan alın. Bana sorarsanız hiç hesap almayın ne kadar 1 bıçak 250 TL olup bıçaklı ve bir sürü skini olan hesabı 250 TL satsalar da güvenilir olmayı geçtim bunlar genelde toplu hesap düşürmelerden gelen hesapları satıyorlar. Yani crack hesap diyebiliriz sahibi istediği zaman geri alır ( Instagram'da satanlar için konuşuyorum) GameSatış'da hesabın sahibiyse alın. Yoksa almayın. Bence kendi emeğinizle kendi hesabınızı kasın.

Sosyal medyadan hesap almayın alacaksanız GameSatış'dan alın. Bana sorarsanız hiç hesap almayın ne kadar 1 bıçak 250 TL olup bıçaklı ve bir sürü skini olan hesabı 250 TL satsalar da güvenilir olmayı geçtim bunlar genelde toplu hesap düşürmelerden gelen hesapları satıyorlar. Yani crack hesap diyebiliriz sahibi istediği zaman geri alır ( Instagram'da satanlar için konuşuyorum) GameSatış'da hesabın sahibiyse alın. Yoksa almayın. Bence kendi emeğinizle kendi hesabınızı kasın.
Hocam GameSatış pek de güvenilir değil. ŞikayetVar'a bakın, birçok kişi sorun çıktığı için iade etmeye çalıştığında mesaja 14 gün sonra cevap verip iade süreniz dolmuştur deyip iade almadıklarını söylüyorlar. Hesap satın almak pek de güvenli değil.

Hocam GameSatış pek de güvenilir değil. Şikayetvar'a bakın, birçok kişi sorun çıktığı için iade etmeye çalıştığında mesaja 14 gün sonra cevap verip iade süreniz dolmuştur deyip iade almadıklarını söylüyorlar. Hesap satın almak pek de güvenli değil.

Hiç almadım bilmiyorum fakat öyle olaylar varsa risk almaya değmez.

Hocam benimde ekran kartı alma durumum vardı. Adam yollamadı ekran kartını. Bilişim suçlarına gittim davamı açtım 3 ay sonra adam bana yazdı. Zararını karşılayayım falan diye. Ekran kartına 1.3K atmıştım adamdan aldığım para 4K oldu. Yani dolandırılırsanız biraz uğraş sonucu zararınızı kat kat alıyorsunuz :D.

Eğer güvenilir bir siteden almıyorsan GamerMarkt gibi, Riot hesabı satın alırken dolandırılırsan tek yapabileceğin şey soğuk su içmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı