Eğer dolandırılırsanız ne yapmalısınız?

Önce güzel bir bardak soğuk su iç. Rahatlarsın.
Sonrada 155 i arayarak ihbarda bulunun.
Eğer gamesatis.com gibi bir site kullanıyorsanız satıcıyı şikayet edin.

Çok tedbirli davranıyorsun bence. Memnuniyeti yüksekse ve iyice hesabı araştırdıysan bence endişelenme. Bir de daha önce dolandırılmışsın gibi davranıyorsun hocam. Nitekim sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer.
Evet dolandırldım daha öncesinde ama takas yapıyordum :D

Bu sezon rank kasmadım yani bıçaklar falan çok pahalı geliyor bana glitchpop bıcağa 250 TL vereceğime 250TL'ye hesap almak bana çok daha mantıklı geliyor.

Evet, pahalı geliyor lakin şu an bakamıyorum Instagram kapalı, düşünsene adam 1000 TL yatırıyor sana 250 TL'ye satıyor. Bu açıdan düşün paran boşuna gidecek. %99.

Alırken birini tutup ESC kullan. İsterseniz ben bulabilirim ESC için birini. Güvenilir tanıdıklarım var. 50 TL'yi gözden çıkarmanız lazım ama tabii. :D

Evet ya ama bir bilet atsa hesabı geri alabilir.

Riot soruyor, ilk mailin var mı? Hiç alışveriş yaptın mı? Yaptıysan VP kodları nedir? Hesap açılış tarihi, ilk açtıgın karakter? Önceki sihirdar isimlerin? Daha neler neler hocam. Güvenmeyin.
Evet ya ama bi bilet atsa hesabı geri alabilir

1. ÖRNEK: KLASİK HIRSIZLIK​

• Alıcı, satıcıdan bir hesap satın alır.
  • Satıcı, alıcıya kayıt bilgilerini vermez veya yanlış bilgileri verir.
  • Satış tamamlandıktan sonra, satıcı doğru kayıt bilgileriyle bir talep oluşturur.
  • Destek Ekibi, hesabın doğru kayıt bilgileri verildiği için satıcının hesabını kurtarır.
  • Sonuç: Alıcı hesaba sahip olduğunu kanıtlayamaz ve parasından olur.
Bunu Riot söylüyor , %99 böyle olacak zaten.

Hocam ben yanlış anlamışım hesap konusunu. Pahalı bir şey alacaksınız sandım. Eğer dolandırılırsanız hiçbir yasal hakkınız yoktur. Yorumlarına vs. bakın alacağınız yerin, ona göre alın. Bir şey olursa hiçbir şey yapamazsınız, en fazla su içersiniz.

Geri
Yukarı