Yeni aldığım güç kaynağımı nerede satabilirim?

Yiğit Eren

Hectopat
Daha fazla  
100 mesaj olmadan 2. el bölümünde konu açamadığımızı biliyorum ama güç kaynağımı satacağım. Daha 4 günlük. (Xigmatek X-Calibre 600W). Ucuz bir fiyata arkadaşımdan daha kaliteli bir ürün aldım az kullanılmış. 2. el sitesine koyup beklemek istemiyorum. Bildiğiniz 2. el alım satım yapan mağaza, dükkan vb. yer var mı? Ankara içinde olursa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok büyük ihtimalle satamazsınız. Piyasada sorunsuz 2. el PSU bulmak neredeyse imkansız olduğundan insanlar yeni ürün almayı tercih ediyorlar. Birilerinin size çok çok güvenmesi gerekit muhtemelen.

Çok büyük ihtimalle satamazsınız. Piyasada sorunsuz 2. el PSU bulmak neredeyse imkansız olduğundan insanlar yeni ürün almayı tercih ediyorlar. Birilerinin size çok çok güvenmesi gerekit muhtemelen.
Ya şöyle 2. el parça satan dükkan gibi bir yer bulsam ucuza satabilsem keşke, en azından elimde kalmasını istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı