Yeni alınan bilgisayar uyku modundayken kendi kendine açıldı

SesszNinja1

Decapat
Daha fazla  
Yemek yemek için mutfağa gitmiştim. Bilgisayar kendini uyku moduna almış ben tam odaya girdim bir anda sanki biri klavyeye veya fareyi hareket ettirmiş gibi ekran açıldı. Sonra izledim bir mouse hareketi vb. olmadı. Bilgisayar yeni 4 günlük.

Yemek yemek için mutfağa gitmiştim. Bilgisayar kendini uyku moduna almış ben tam odaya girdim bir anda sanki biri klavyeye veya fareyi hareket ettirmiş gibi ekran açıldı. Sonra izledim bir mouse hareketi vb. olmadı. Bilgisayar yeni 4 günlük.
Titreşim vs. olmuş ta olabilir bu pek önemsencek bir şey sayılmaz.

Olabilecek şeyler bunlar diye düşünüyorum. Bazen arızalar neden oluyor bu tür şeylere bazen de işletim sistemi kaynaklı olabiliyor. Ben de sürekli olarak kapattığım bilgisayarı sabah açık şekilde buluyordum psu kaynaklı bir hatadan dolayıymış mesela. Korkmanıza gerek yok fakat kendinizi garantiye almak için virüs taraması yapabilirsiniz.

Reis mouse oynamış meya touch padin uzerine bir şey dokunmuş olabilir sen gene de odanda kur-an bulundur aman cinler gelip acmasın😁

Olabilen şeyler bunlar. Büyük ihtimalle mutfak ışığı ile bağlantılıdır. Endişe edecek bir şey yok, hayırlı olsun.

Geri
Yukarı