Yeni alınan bilgisayara Windows 10 kurmak

Pulsefire

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar kısa bir süre önce yeni bir bilgisayar topladım. Kendim bedava windows 10 un son sürümünü kurma şansım var mı ? Para vermek istemiyorum. Fashla yapılan bir yöntem duymuştum bilgisi olan var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Media Creation Tool u indir. Aracı kullanarak sistemine/sana uygun işletim sistemini indir. Rufus programı ile UEFI kurulum için ayarları yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kurulum sırasında anahtar girme. ayarlarda activation seçeneği ile aktive etmeye çalıştığında windows sana ücretsiz aktivasyon yapacaktır. Kolay gelsin.

Windows 10 ISO
Şurdan son windows 10 sürümünü indir. Sonra istersen kinguinden 80 tlye lisans al. Ben şuan deneme sürümünü kullanıyorum gayet memnunum. Korsan içinde kms felan var ama tavsiye etmiyorum sonuçta o kadar para verip pc toplamışsın bi 80TL'ye de orijinal windowsta al yani
İndirme ve kurma hakkında detaylı bilgi istersen şurda anlatıyor.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

USB varsa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
USB yoksa

Yeni konular

Geri
Yukarı