Yeni Alınan Ekran Kartı Görüntü Vermiyor

Ekran kartın bozuk falan değil. Aynı sorunu 3200G ile yaşadık.
Nasıl bozuk değil her iki bilgisayarda da çalışmıyor ben böylesini görmedim elime iki adet ekran kartı geçti her ikisi de taktığım anda çalıştı. Yanlış anlıyor olabilirmisin ikinci sistemde BIOS güncellemesine gerek yok, gerek olmamasına rağmen ben BIOS güncellemesini de yaptım. Dediğinizi anlıyorum BIOS güncellemesini yapmadan açılmayacağını fakat dikkatli bakarsanız konuya anlarsınız.

RX 590 gibi bir ekran kartını besler mi peki ?

O sorunu yaşadım kardeşimin işlemcisini benim anakarta takıp BIOS güncellemesi yaptım.
O zaman bilemiyorum.
Nasıl bozuk değil her iki bilgisayarda da çalışmıyor ben böylesini görmedim elime iki adet ekran kartı geçti her ikisi de taktığım anda çalıştı. Yanlış anlıyor olabilirmisin ikinci sistemde BIOS güncellemesine gerek yok, gerek olmamasına rağmen ben BIOS güncellemesini de yaptım. Dediğinizi anlıyorum BIOS güncellemesini yapmadan açılmayacağını fakat dikkatli bakarsanız konuya anlarsınız.
Okumamıştım dostum, kusura bakma.

Derken? Keşke söyleseydiniz ben her şeyimden memnunum ve sosyale sorarak topladım işlemcim ve güç kaynağım sosyalde ki arkadaşlar önerdi. Bir adet daha RAM alacağım.
B450-F almak yerine bir adet daha 8 GB RAM alabilirdiniz. Kim önerdiyse millete tavsiye vermeyi bıraksın bence. B450-F gereksiz pahalı bir anakart. Ama ışıklı :p
Tüm anakartlar 2000 serisini desteklemiyor mu zaten ?
B350', A320 ve X370'ler BIOS güncellemesi olmadan çalışmaz. Ancak destekliyor, evet.

B450-F almak yerine bir adet daha 8 GB RAM alabilirdiniz. Kim önerdiyse millete tavsiye vermeyi bıraksın bence. B450-F gereksiz pahalı bir anakart. Ama ışıklı :p

B350', A320 ve X370'ler BIOS güncellemesi olmadan çalışmaz. Ancak destekliyor, evet.
Ben görünüşe çok önem veririm fakat fiyat yükseldikçe sadece görünüş mü artıyor?

Yani, senin aldığın anakartın B450M S2H'tan farkı nedir, söyler misin? Senin anakartın 100 FPS veriyor da, B450M S2H 90 FPS mi veriyor? Hayır.

Abi anakartı daha fazla FPS için almazsın zaten. Mantığınız baştan yanlış. Seviye yükseldikçe mosfet soğutmasının kalitesi, Faz sayısı, daha kaliteli ses yongası gibi etkenler var. Elbette kullanılacak işlemci için teoride S2H yeterli gelecektir.

Abi anakartı daha fazla FPS için almazsın zaten. Mantığınız baştan yanlış. Seviye yükseldikçe mosfet soğutmasının kalitesi, Faz sayısı, daha kaliteli ses yongası gibi etkenler var.
Boşuna para vermedim değil mi ?
Yani, senin aldığın anakartın B450M S2H'tan farkı nedir, söyler misin? Senin anakartın 100 FPS veriyor da, B450M S2H 90 FPS mi veriyor? Hayır.
O işi ekran kartı yapıyor dediğin çok saçma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı