Yeni Alınan Ekran Kartı Görüntü Vermiyor

Abi anakartı daha fazla FPS için almazsın zaten. Mantığınız baştan yanlış. Seviye yükseldikçe mosfet soğutmasının kalitesi, Faz sayısı, daha kaliteli ses yongası gibi etkenler var. Elbette kullanılacak işlemci için teoride S2H yeterli gelecektir.
Kısaca bir fark yok. Sadece dediğin gibi overclock performansı artar. Zaten çoğu kulaklığın içinde ses işlemcisi var, olmayanlarda da satın alınabiliyor.

Benim Rx 480 ekran kartım vardı 2.5 sene önce aldığım. İlk taktığımda görüntü vermedi. Ben de eski ekran kartını tekrar taktım ve bilgisayarı açtım. Bu eskinin sürücüsünü sildim ve kartı çıkarttım. Yeniyi taktım ve görüntü verdi. Siz de böyle yaparsanız çalışabilir. Bunun sebebi de Amd'nin sitesinde her ekran kartı için değişik sürücü olması olabilir. Siz de deneyin bir isterseniz.

Benim Rx 480 ekran kartım vardı 2.5 sene önce aldığım. İlk taktığımda görüntü vermedi. Ben de eski ekran kartını tekrar taktım ve bilgisayarı açtım. Bu eskinin sürücüsünü sildim ve kartı çıkarttım. Yeniyi taktım ve görüntü verdi. Siz de böyle yaparsanız çalışabilir. Bunun sebebi de Amd'nin sitesinde her ekran kartı için değişik sürücü olması olabilir. Siz de deneyin bir isterseniz.
Fakat bilgisayar daha yeni yani kutusundan çıkartılıp takıldı hiçbir driver vs yok.

Eski ekran kartlarını tak ve sürücülerini sil sonra da yeni ekran kartını tak ve Amd'nin sitesine gir ve senin yeni ekran kartınla uyumlu olan yeni sürücüyü yükle. Bu söylediğimi bir dene.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı