Yeni alınan laptopta sürücü yüklemek gerekli mi?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Elimde bu laptop var ve laptop hakkında bilgim sıfır. Sadece yazılım ve günlük işler için aldım ama driver falan kurmalıyım bilmiyorum bir yardımcı olur musunuz?

Driver kurmazsan performans sorunu buglar gibi şeyler yaşayabilirsin kurman iyi olur

Elimde bu laptop var ve laptop hakkında bilgim sıfır. Sadece yazılım ve günlük işler için aldım ama driver falan kurmalıyım bilmiyorum bir yardımcı olur musunuz?
Diğer bilgisayarlar gibi elle sürücü kurmanıza gerek yok. Lenovo System Update ile sadece tarama başlatmanız yeterli olur. Kendiliğinden kuracaktır.

Hayır çözüm değil, Lenovo destek sitesine seri numaranı girip sürücüleri indirmelisin vantage eksik sürücü bırakıyor. Kurulumu tamamladıktan sonra internete bağlanmadan tüm sürücüleri kur. Sonrasında Update çalıştrablilirsin.

Hayır çözüm değil, Lenovo destek sitesine seri numaranı girip sürücüleri indirmelisin vantage eksik sürücü bırakıyor. Kurulumu tamamladıktan sonra internete bağlanmadan tüm sürücüleri kur. Sonrasında Update çalıştrablilirsin.
Vantage'den bahsetmiyorum. System Update tüm sürücüleri kuruyor. Bizzat kullandım.

Lenovo destek sitesinden sistem güncelleyici adında bir şey indi tıkladım 2 adet güncelleme çıktı birisi BIOS diğerini unuttum. Güncellemeleri tamamladım sonrasında reboot atmamı istedi okey dedim şimdi siyah bir ekranda kaldı begin flashing tarzı şeyler var galiba birkaç daha bir şey iniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı