Yeni alınan monitörde ışık sızması normal mi?

EsktWekts

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bu monitörü alalı 2-3 gün oluyor ışık sızması olduğunu fark ettim sizce normal mi? IPS panel bir monitör.

5307ADE3-0C69-4D6A-8A41-76BF189B24A1.jpeg

Garantisi varsa gönderin normal değil.

Hocam her LCD panelde isik sizmasi olur. Tabii ki iyi olanlar vardir, onlarin da fiyatlari pahalidir. Bundan dolayi arkadasa marka model sormustum. Eger pahali ve kaliteli bir modelse fazla isik sizmasi olmasi normal degildir.

Hocam her LCD panelde isik sizmasi olur. Tabii ki iyi olanlar vardir, onlarin da fiyatlari pahalidir. Bundan dolayi arkadasa marka model sormustum. Eger pahali ve kaliteli bir modelse fazla isik sizmasi olmasi normal degildir.

Merhaba bu arada o ortadaki nokta videodan kaynaklı onu söylemek isterim modeli monitörün:Amazon.com.tr

Merhaba bu arada o ortadaki nokta videodan kaynaklı onu söylemek isterim modeli monitörün:Amazon.com.tr

Hocam bu isik sizmasi pek de normal degil bu fiyatlara gore. Eger kabul ediyorlarsa iade edin veya degisim isteyin. Baska yapabileceginiz bir şey yok cunku tamiri veya onleyen bir yazilim vb yok.

Hocam bu isik sizmasi pek de normal degil bu fiyatlara gore. Eger kabul ediyorlarsa iade edin veya degisim isteyin. Baska yapabileceginiz bir şey yok cunku tamiri veya onleyen bir yazilim vb yok.

Teşekkür ederim düşüneceğim.

Ama bazı kişiler bunu normal olarak karşılıyor “viewsonic XG251g”modeldeki bir kişi paylaşmış benim olanın çok daha fazlası bir ışık sızması var onda çok kararsız kaldım net bir cevap arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı