Çözüldü Yeni alınan sistemde monitör sinyal yok diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda_Kayimlar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir sistem aldım ve ekran kartı ve soğutucu demonte geldi kendim taktım ve düzgün de taktım sanırım (ikisinde de fan çalıştı ama ekran kartında çalışıp 10 sn sonra fanları duruyordu) ama nedense monitörde sinyal yok yazıyordu. Soğutucuyu takarken anakartı çıkartmak zorunda kaldım acaba ondan dolayı mı sıkıntı olmuştur. Ha bu arada sistem FreeDOS ondan da olma ihtimali var mı?

Çözüm

afd.png

İşaretlediğim kısımdaki kapakları söküp onlardan birine takacaksın.
Merhaba, yeni bir sistem aldım ve ekran kartı ve soğutucu demonte geldi kendim taktım ve düzgün de taktım sanırım (ikisinde de fan çalıştı ama ekran kartında çalışıp 10 sn sonra fanları duruyordu) ama nedense monitörde sinyal yok yazıyordu. Soğutucuyu takarken anakartı çıkartmak zorunda kaldım acaba ondan dolayı mı sıkıntı olmuştur. Ha bu arada sistem FreeDOS ondan da olma ihtimali var mı?

HDMI'ı ekran kartı taktın mı?

Sadece HDMI kablosunu monitörden kasaya taktım başka bir şey yapmadım bir de zaten diğer parçalar monte edilmişti onları ellemedim.

Kasanın arka kısmını yani HDMI'ı taktığın yeri kasanın arka kısmının tamamı gözükecek şekilde fotoğraf atar mısın?

FreeDOS sa açılmaz zaten ancak anakartın markası filan gelir.

Geri
Yukarı