Yeni alınan sistemde sürücüler nasıl kurulur?

Quadrom08

Decapat
Dostlar selam geçenlerde aşağıdaki sistemi aldım ve sistem kargoya verildi sistem geldiğinde sistemi test etmek için hangi programları kullanabilirim ve hangi driverları kurmalıyım? Bilgisayar konusunda bilgim var yani ekran kartı driverını vs nasıl nereden yüklenir bunu biliyorum fakat işlemci için yüklemem gereken bir şey var mı bunu bilmiyorum. Ya da anakart a BIOS Update dışında yapmam gereken bir şey var mı, bunu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Dipnot: Sistemi 8600 TL'ye satın aldım sizce fiyat nasıl.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS, Chipset ve Ekran kartı drivlerarını manuel olarak internet üzerinden kurun. Kalan driverları Windows Update kendisi bulup kuruyor.

Ekran kartını test etmek için FurMark öneririm. İşlemci için Prime95. Diskler için HD Sentinel ve HD Tune. RAM'ler için Memtest86 ve genel olarak stabilitiye kontrol etmek için OCCT kullanabilirsiniz.

BIOS, chipset ve ekran kartı drivlerarını manuel olarak internet üzerinden kurun. Kalan driverları Windows Update kendisi bulup kuruyor.

Ekran kartını test etmek için FurMark öneririm. İşlemci için Prime95. diskler için HD sentinel ve HD Tune. RAM'ler için Memtest86 ve genel olarak stabilitiye kontrol etmek için OCCT kullanabilirsiniz.

Windows kullanıyorsanız zaten kendisi internetten kuruyor.

Tamamdır hocam yani herhangi bir ses sürücüsü veya Ethernet portu için herhangi bir sürücü indirmeme gerek yok değil mi Windows Update bunu otomatik olarak yapıyor yani.

Tamamdır hocam yani herhangi bir ses sürücüsü veya Ethernet portu için herhangi bir sürücü indirmeme gerek yok değil mi Windows Update bunu otomatik olarak yapıyor yani.
Evet Windows Update bunları otomatik olarak bulup yüklüyor. Eğer işinizi gördüyse mesajımı çözüm olarak raporlayabilir misiniz?

Geri
Yukarı