Yeni Alınan SSD'de Düşük Performans

Denemedim mesela lol önceden hdd oynuyodum tabi hdd nin performansı düşüktü 130 fps filan alıyordum şimdi ssd de oynuyorum yine yakın fps değerleri ama yine oyunu 5MB/sn de çalıştırıyor
Fps ile write/read hızlarının hiç bir alakası yok. Sen başka bi açik dünya oyununda test et ssdni eğer olursa çözüm bakalım tamam mı ?

Fps ile write/read hızlarının hiç bir alakası yok. Sen başka bi açik dünya oyununda test et ssdni eğer olursa çözüm bakalım tamam mı ?
Sorun fps değil zaten sana şöyle anlatayım harita yüklenmiyor fpsim 60 ın üstünde zaten gta 5 te daha açık şekilde anlatmak istersem SSD haritayı HDD den daha yavaş yüklüyor nasıl bu kanıya vardın dersen 2 disktede denedim .

Sorun fps değil zaten sana şöyle anlatayım harita yüklenmiyor fpsim 60 ın üstünde zaten gta 5 te daha açık şekilde anlatmak istersem SSD haritayı HDD den daha yavaş yüklüyor nasıl bu kanıya vardın dersen 2 disktede denedim .
Hocam şimdi dediğim gibi eğer windows/linux da bi problem yoksa, ssd nin oyunlarda başka sistemde başka çalışma gibi bir imkanı yok. (En azından benim bildiğim yok.) O yüzden yapılabilcek bişey olduğunu sanmıyorum.

Hocam şimdi dediğim gibi eğer windows/linux da bi problem yoksa, ssd nin oyunlarda başka sistemde başka çalışma gibi bir imkanı yok. (En azından benim bildiğim yok.) O yüzden yapılabilcek bişey olduğunu sanmıyorum.
Tamam aldığım yere bir gidip sorucam

Bu SSD'nin hiç kutusu,markası yok mu? SSD'nin üstünde bile mi yazmıyor?
SSd nin üstünde yazıyor olabilir ama cd sürücüsüne takılı bakamıyorum nasıl çıkartaımı bilmediğim için ve kutuyla almadığım bilgisayarcıya aldırıp taktırdım

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    67,3 KB · Görüntüleme: 65
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı