Yeni alınan Xbox Gamepad'in garantisi 2 ay önce başlamış

Undertaker86

Picopat
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar hepinize merhaba. Satıcısı amazon.com.tr olan ve bizzat Amazon'un kendi uygulamasından satın aldığım 9.nesil Xbox gamepad elime ulaştı bugün. Kutunun kapağını tutan orijinal ürün bandı yerindeydi ve açılmamıştı fakat kutunun köşesi yırtıktı. Taşıma esnasında dikkat edilmemiş gibi görünüyor. Fakat problem bu değil. Ürünü kaydettiğimde garantisi 2 ay önce başlamış görünüyordu. Gerçi aynı sorunu yaşayan birkaç müşterinin yorumlarına denk gelmiştim Amazon'da. Hatta bir kullanıcı destekle iletişime geçerek garanti süresini düzelttiğini belirtmişti ki ben de zaten pazartesi aynısını yapacağım. Fakat yine de sizce benden önce birisi kullanmış olabilir mi? İade edilen ürünleri Amazon tekrardan satıyor mu? 2.olarak Xbox donanımları PC uygulaması üzerinden ayarlama yaparken tuşların tam ortaya her zaman denk gelmediğini görüyorum. Ortadaki 2 yuvarlak döner analog tam ortadayken hafif çevresine doğru hareket ettirilebiliyor bu normal mi? Zaten asıl yönlendirmeyi biraz daha sertçe iterek yapıyorum fakat tam ortadayken çok hafif itmeyle ortadan milim sağa sola yukarıya falan kayıyor. Uygulamada da zaten tam ortada göstermiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı