Yeni aracım Leon MK4

ZippoTurkey

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kalite Kontrol Sorumlusu
Merhaba,
Yatırım amaçlı 3 ay önce kredi çekerek araba aldım Allah herkese nasip etsin inşallah.
Arabam durduğu yerde 270.000 TL değerlendi. Değer mi bu para değmez :)
Araç Seat Leon MK4 2021 fr paket 1.5 TSI olarak geçiyor. 130 HP fakat 130 HP gibi his vermiyor hantal kalıyor biraz ya da ben öyle hissediyorum.
Yurt dışı modellerinde ön camda komple LED aydınlatma mevcut ve Apple car play muhabbeti açık üretiliyor. Fakat Türkiye'ye gönderilen araçlarda kapatılmış Doğuş Oto ekstra para talep ediyor komik bir şekilde :)

WhatsApp Image 2023-03-30 at 11.03.58.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Yatırım amaçlı 3 ay önce kredi çekerek araba aldım Allah herkese nasip etsin inşallah.
dışı modellerinde ön camda komple LED aydınlatma mevcut ve Apple car play muhabbeti açık üretiliyor. Fakat Türkiye'ye gönderilen araçlarda kapatılmış Doğuş Oto ekstra para talep ediyor komik bir şekilde :)
Güle güle kullanın.

Merhaba,
Araç Seat Leon MK4 2021 fr paket 1.5 TSI olarak geçiyor. 130 HP fakat 130 HP gibi his vermiyor hantal kalıyor biraz ya da ben öyle hissediyorum.
Yurt dışı modellerinde ön camda komple LED aydınlatma mevcut ve Apple car play muhabbeti açık üretiliyor. Fakat Türkiye'ye gönderilen araçlarda kapatılmış Doğuş Oto ekstra para talep ediyor komik bir şekilde :)

Eki Görüntüle 1720108
Hocam taşş gibi taşş maşallah. Hayırlı olsun dileklerimle.

Güle güle kullanın.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın :)
Hocam taşş gibi taşş maşallah. Hayırlı olsun dileklerimle.
Teşekkür ederim hocam. 😇
Türkiye'ye ilk geldiğinde alacaktım ama maalesef ellerinde yoktu alamadım 🥲 iyi günlerde kullanın.
Bende bayide bulamadım maalesef 18 bin kmde ikinci el olarak aldım. Hatasız boyasız çok şükür 😇
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Sağolun allah razı olsun

Geri
Yukarı