Yeni arkadaş bulunca beni satan arkadaş

Fischerk

Hectopat
Okuldan tanıdığım bir arkadaşım var. Kendisi 2 hafta önce Minecraft satın aldı ve 2 haftadır Minecraft oynuyoruz. 2 gün önce bir arkadaşım Minecraft aldığını ve oynamak isteyip istemediğimi sordu. Zaten ikisiyle de dışarıda oynardık normalde. Yani birbirlerini tanıyorlar. Bende olur dedim ve Skype'de grup oluşturdum. Dün 4-5 saat şehir haritası yapmayla uğraştık ve akşam misafirliğe gidecektik. Giderken oyundan çıkmak zorunda olduğum için bir saat bana "keşke dünyayı ben kursaydım" diye azarladı. Sonrasında ise bunlar 5-6 saat kadar SkyBlock oynamışlar. Bugün öğlen yine SkyBlock girmişler ve bende oynayayım mı diye sorduğumda olur dediler. Girdim oyuna onlarla birlikte. 2 gün önce Minecraft alan arkadaşım ona blok atacaktı. Bir stack blok attı ve sonrasında yedek olarak attığı 6 blok bana geldi. Arkadaşım kendisine atmasını söyledi. Bende attım ona ama o geri kalanı nerede dedi. Bana zaten diğer arkadaşım 6 blok atmıştı. Beni yalancı durumuna düşürdü ve bende o anlık sinirle oyundan çıktım. Geri dünyaya girdim ve sohbet kısmından neden iftira attığını sorduğumda ise cevap vermedi ve blok kırma gibi yetkilerimi aldı. Sonrasında ise yine sinirlenip oyundan ayrıldım ve Skype'den aradım ama nafile. Ne yapmalıyım? Yarın kapısına gidip amacının ne olduğunu soracağım.

Yani o yalancı deyince sen yalancı olmuyorsun, belki de şaka yaptı ya da takıldı. Basit ve boş mevzular bunlar. Belirli bir zaman sonra takmıyorsun bile. Madem bir tavır koydun, kapısına gidip de kendini küçük düşürme.

Geri
Yukarı