Yeni Bağlanan İnterneti İptal Ettirmek

Blecade

Kilopat
Katılım
31 Temmuz 2015
Mesajlar
936
Çözümler
4
Arkadaşlar Superonline internet kullanıyorum. Normal telefon hatından geliyordu, 8MBPS hızı vardı. Sürekli şikayetçiydim ben hızından. Geçenlerde Superonline babamı aramış anlaşmışlar eve 20MBPS internet bağlandı. Ancak benim bundan bağlandıktan sonra haberim oldu. Benim şikayetim şurada. Ben sürekli zorunlu olarak bilgisayarımın ve modemimin yerini odamla salon arasında değiştirip duruyorum. Eve bağladıkları internet televizyon hattından geliyor ve yeri sabit. Yeni verdikleri modem zaten vasat ötesi ve evin neredeyse hiçbir yerinde çekmiyor. Ancak 1 yıl taahhüt var. Daha bağlatalı 2 gün oldu, internet henüz gelmedi bile. Ceza ödemeden iptal ettirip eski paketime geri döndürebilir miyim?
 
KS
KS
Blecade

Blecade

Kilopat
Katılım
31 Temmuz 2015
Mesajlar
936
Çözümler
4
Bu konuda çok bir bilgim yok. Büyük ihtimal ararsam oradan buradan fatura çıkartmaya çalışacaklar. Yasal olarak böyle erken iptal hakkım varsa onu öğrenmem faydalı olur. Böylece ek fatura falan çıkartamazlar. O yüzden aramadan önce sizlere sordum.
 

vaJkean

Decapat
Katılım
7 Mayıs 2019
Mesajlar
71
cayma hakkını kullanabilirsin. Sana kurulum vs faturası çıkartabilirler ama sen paket değişikliği yapmışsın. yani zaten 8mbps'e kadarlık pakette üyeydin. Eski tarifenin taahhüt süresine kadar beklemen lazım bence.
 
KS
KS
Blecade

Blecade

Kilopat
Katılım
31 Temmuz 2015
Mesajlar
936
Çözümler
4
İnternet geldi ama hızı şu an 0.30MBPS iptal için gittiğimde bana 750TL fatura çıkarttılar. Sonuç olarak iptal de ettiremiyorum.
 
Yukarı