Yeni başlayana anime önerisi

Şöyle söyleyeyim konu olarak ana karakterin gitgide güclendigi tarz çok hoşuma gidiyor keza Demon Slayer ve Solo Leveling de o tarz bir de görsel olarak eski animeler izlemeyi pek sevemedim görsel olarak da hoş olursa güzel olur ( içerisinde aşk filen olmasın demiyorum fakat konu olarak ana karakterin gitgide güçlenmesi ana planda olursa daha iyi olur ) ilginiz için teşekkürler <3
Hajime no Ippo, Kenichi.

ICHSHFIUHSDUIUIFSDHSFUID

Güldürmeyin lütfen
Death Note ile o paçavrayı aynı yere koyamazsınız.
Ben kolay kolay başladığım bir seriyi sıkılma sebepli yarıda bırakmam. Bu ne la deyip sıkılıp bıraktığım bir tane anime var o da My Hero Academia. Ciddi ciddi velet diye tabir edilen 11 12 yaşında falansanız izleyin o animeyi.

Sizlerin beğenmemesi o seriyi kötü yapmaz gayet de izlenir ayrıca puanları da yüksek, zaten başlık sahibi arkadaş kimetsu benzeri istiyordu diye önerdim, şahsen de çok sevdiğim serilerdendir. Takıntılı fanlar bütün popüler serilerde var objektif bakmak lazım.

İlk önerdiğini bir arkadaş daha önermişti şans vereceğim teşekkürler

Sizlerin beğenmemesi o seriyi kötü yapmaz gayet de izlenir ayrıca puanları da yüksek, zaten başlık sahibi arkadaş kimetsu benzeri istiyordu diye önerdim, şahsen de çok sevdiğim serilerdendir. Takıntılı fanlar bütün popüler serilerde var objektif bakmak lazım.

Denemeyi düşündüğüm bir animeydi şans vereceğim teşekkürler.

Sizce Tokyo ghoul izlemeye değer mi kimi boşa zaman kaybı dedi kimi kaliteli dedi arada kaldım ne düşünüyorsunuz.

Son düzenleme:
İlk önerdiğini bir arkadaş daha önermişti şans vereceğim teşekkürler

Denemeyi düşündüğüm bir animeydi şans vereceğim teşekkürler.

Sizce Tokyo ghoul izlemeye değer mi kimi boşa zaman kaybı dedi kimi kaliteli dedi arada kaldım ne düşünüyorsunuz.
Ben sadece ilk iki sezonunu izlemiştim ama fena değildi izlenir yani, çizimleri müzikleri vs güzeldir birkaç bölüm bakarsınız kısa seriydi zaten ilk sezon 12 bölümdü sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı