Yeni Başlayanlar İçin Drone Önerisi

Musa B.

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhabalar, ilk defa bu tarz bir alet alacağım. Daha doğrusu önceden aldığım bir helikopter vardı fakat pek iyi bir hatıra bıraktığı söylenemez. Hem havada kontrolü kolay hem de anlık olarak görüntü aktarabilecek bir Drone düşünüyorum. Dj Tello marka düşünüyordum fakat son yorumları okuyunca kararsız kaldım. Bu modeli düşünüyordum, sizin önereceğiniz bir drone var mıdır? Maksimum 650₺ gibi bir bütçem var fakat yine de 750₺´ye kadar önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Dj
Merhabalar, ilk defa bu tarz bir alet alacağım. Daha doğrusu önceden aldığım bir helikopter vardı fakat pek iyi bir hatıra bıraktığı söylenemez. Hem havada kontrolü kolay hem de anlık olarak görüntü aktarabilecek bir Drone düşünüyorum. Dj Tello marka düşünüyordum fakat son yorumları okuyunca kararsız kaldım. Bu modeli düşünüyordum, sizin önereceğiniz bir drone var mıdır? Maksimum 650₺ gibi bir bütçem var fakat yine de 750₺´ye kadar önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Dj markası gayet iyi phantom 4 programı kullanıyorum arazi işlerinde çekim için sahada profesyonellesince alabilirsin fakat malesef fiyat biraz tuzlu fakat çok iyi bir dron Apple mini ile gayet iyi kolay kullanımlı.

@Leonmacion Profesyonelleşmeyi düşünmüyorum açıkcası. En azından kendi paramı kazanıncaya kadar. Başlangıç için üstte belirttiğim linkteki modeli iyi midir sizce?

@Leonmacion Profesyonelleşmeyi düşünmüyorum açıkcası. En azından kendi paramı kazanıncaya kadar. Başlangıç için üstte belirttiğim linkteki modeli iyi midir sizce?
Kendimden örnek vermem gerekirse, başlangıç olarak 100TL'lik Corby markasının bir modeliyle başladım, artık uçurmaya iyice alışınca 400TL'ye yeni bir drone'a geçtim. Xiaomi Mitu tarzı bir şeydi.
Bkz:
Şu anda birkaç aydır Mavic Air kullanmaktayım.
RC araçlar konusunda az çok bilgim vardır, bir sorunuz varsa bilgim çerçevesinde cevaplamaya çalışırım.
Daha önce hiç deneyiminiz yoksa çok para vermeye gerek yok, attığım model alışmak için yeterli, DJI Tello da iş görür.
Mavic Air diye bir model var idi. Bakabilirsin.
Makine 6000TL.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı