Yeni başlayanlara uygun sigara tavsiyesi

Demek o kadar ağır hocam ha. Manchaster diye bir sigara var o sandım ilk başta.
Yanlış hatırlamıyorsam Manchester bunlardan sonra çıktı. Prestige vardı mesela saman gibiydi, günde 5 paket içsen dokunmaz :D Rocket vardı, paketinde 40 tane sigara vardı ama en güzel L&M idi o zamanlar kaçak 1.75tl idi. Herkes L&M içerdi.

Yanlış hatırlamıyorsam manchester bunlardan sonra çıktı. Prestige vardı mesela saman gibiydi, günde 5 paket içsen dokunmaz rocket vardı, paketinde 40 tane sigara vardı ama en güzel l&m idi o zamanlar kaçak 1.75TL idi. Herkes l&m içerdi.

Anladığım kadarıyla bu işten anlıyorsunuz hocam:D hafif, az koku bırakan, her yerde bulabileceğim bir sigara tavsiye eder misiniz?

Forum da sigara tavsiyesi alan da ilk defa görüyorum :)

Şimdi sigaraların tadını değiştirdiler zaten hepsi aynı acı tat bırakıyor ağızda devlet sigaraya resmen acı madde katıyor zaten bu ekonomik koşullarda sarma içiyoruz ne içeceğiz tavsiyem camel 100 ekonomik oluyor

Winston slender grey bence hevesinizi almanız için uygundur. 1 2 kez denedim sanki oksijen içiyormuşum gibi. Başlamanızı önermem fakat denemek istiyorum falan diyorsanız (genelde denedikten sonra devamı gelir) deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı