Yeni bilgisayara Driver'lar nasıl kurulur?

murat0740

Decapat
Yeni bir kasa aldım ve FreeDOS olarak gelecek. Ona Windows 10 yükledikten sonra nasıl Driver'lerı yükleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart modelinizi internete aratın ve oradan tek tek indirin. Model verirseniz yardımcı olurum.

Ekran kartının markası neyse internetten sürücüsünü indirebilirsin. NVIDIA ise NVIDIA Experience indiriyorsun kurduktan sonra kendisi otomatik ekran kartını algılıyor sonrada Driver'ı indiriyorsun. AMD ise bildiğim kadarıyla AMD ReLive indiriyorsun. Onun dışında anakart güncellemen gerekiyor BIOS onu tam bilmiyorum devamı temel şeyler programları yükle Google vb.

• Mikro ATX H310 L Serisi anakart
  • 9. Nesil Intel Core i5
    AMD RADEON RX 570 ekran kartı
Anakartın hangi marka, işlemcin 8600 mü 9400F mi 8600K mı? Ekran kartı modelini de yaz dostum.

i5-9400F işlemci AMD Radeon™ RX570 8GB 256 Bit GDDR5 ekran kartı
Mikro ATX H310 L Serisi anakart olarak da böyle yazıyor Casper Excalibur CI5-9400F 2.9Ghz İşlemci 8Gb Ram 480Gb Ssd RX570 8Gb Ekran Kartı FreeDos İşletim Sistemli Gaming Bilgisayar aldığım bilgisiyar bu burda eksik yazdığım bişi varsa yazıyor burda
Tavsiyem bilgisayar sana gelince AIDA64 adlı uygulamayı kurman oradan tam model öğrenerek aratman daha sağlıklı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı