Yeni bilgisayarda internetin çok yavaş olması

Meiru

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar modem salonda benim odamdan epey uzak 20 metrelik kablo alıp bağladım ancak bazen 10 max 70 kb/sa hız gösteriyor bunun sebebini bilen biri açıklarsa mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin olmamakla birlikte,10 metre üzerindeki kablolarda bayağı bir kayıp olduğunu duymuştum. Ancak yine de stabil olması gerek diye biliyorum.

Kusura bakmayın ben yanlış hatırlamışım, müşteri hizmetleri çok eskilerden böyle demişti veyahut ben böyle duymuşum. Mazur görün.

Video izlerken vesayire sıkıntı yok şu an ama 20-50 kbps alıyorum.
Benim şuan modem den Router a 15 metre Router den PC ye 5 metre kablo mevcut hiç bir problem yaşamıyorum.
Ancak dediğiniz gibi bende problem yaşadım kısa bi zaman önce ttnet den geldiler baktılar dışarıdaki kutuda su birikmesi olmuş ondan kaynaklanıyormuş orayı temizlediler kabloların ucunu yeniledir problem kalmadı .

Benim şuan modem den Router a 15 metre Router den PC ye 5 metre kablo mevcut hiç bir problem yaşamıyorum.
Ancak dediğiniz gibi bende problem yaşadım kısa bi zaman önce ttnet den geldiler baktılar dışarıdaki kutuda su birikmesi olmuş ondan kaynaklanıyormuş orayı temizlediler kabloların ucunu yeniledir problem kalmadı .
Öncelikle teşekkürler. Bakacağım ben de.
speed test ekleyin lütfen
385194

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı