Yeni bilgisayarda Windows 11 21H2'den 22H2'ye geçmek

Babam için sorun değilmiş hocam o açıdan. Vatan'ı daha iyi görüyor. Ben de sorun etmedim.

Hocam ayrıca bu sisteme bakabilirsiniz çok daha iyi bir sistem.

SSD olarak 1TB seçeceğim hocam. Fark olarak "TI" var sanırım. Öyle mi?

Eki Görüntüle 1571695

Yani bana pc 21H2 ile geldiğinde yükseltme yapmamam daha mı iyi olur? Pc bana 21H2 sürümü ile gelecek. Windows 11 Pro olarak alacağım bu arada. 22H2'de iyileştirmeler söz konusu diye biliyordum ama sorun olacaksa olduğu gibi bırakayım sürümü. 22H1'de yani.
Version 22H2, Version 21H2'nin sorunlarına odaklanmasıyla birlikte yeni özellikler getirir. Bununla birlikte işletim sisteminde sorun da meydana getirebilir. Windows 11 Version 22H2, aktif olarak oyun performansı ile ilgili sorunlar yaşıyor.

Sordum da şimdi bayağı fiyat uçuyor. Bu şekilde fotoğrafını attığım şekilde de iyi gibi hocam.

Free versiyonu gayet yeterli. 500 TL vermeye gerek yok ayrıca vatandan değil de Kaspersky web sitesinde alırsanız daha ucuza geliyor.
Bu ne için hocam.

Hocam attığınız şekilde aşırı kazık. Monitörde kalitesiz VA panel.
Hocam monitör öneriniz varsa atabilir misiniz orada sorarım. Haricinde mağazada fiyat daha fazla olduğu için attığınız sistem daha fazla oluyor sanırsam. Babam kabul ettiği için fiyat konusunda bu şekilde oldu hocam. Daha fazla fiyatta çıkmak istemem. Attığım sistem beni görsün yeter fiyat olayında babam kabul ettiği için sorun değil. Ama dediğim gibi daha fazla da çıkmak istemem bayağı artıyor çünkü. Attığım sistem yarı yolda bırakır mı onu merak ediyorum sadece hocam.

Hocam babanıza 10k kazık yediğinizi boşa para verceğinizi söylerseniz ikna olur. Bir ebeveynin en nefret ettiği şey boşa para vermektir üstelik bu 10k gibi büyük bir miktar olunca fikri değişecektir. Attığınız sistem monitör dahil 15k Max değeri var. Kesinlikle önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı