Yeni bilgisayarda Windows 11 21H2'den 22H2'ye geçmek

Hocam monitör öneriniz varsa atabilir misiniz orada sorarım. Haricinde mağazada fiyat daha fazla olduğu için attığınız sistem daha fazla oluyor sanırsam. Babam kabul ettiği için fiyat konusunda bu şekilde oldu hocam. Daha fazla fiyatta çıkmak istemem. Attığım sistem beni görsün yeter fiyat olayında babam kabul ettiği için sorun değil. Ama dediğim gibi daha fazla da çıkmak istemem bayağı artıyor çünkü. Attığım sistem yarı yolda bırakır mı onu merak ediyorum sadece hocam.

Daha ucuza buna bakın. İşlemcisi çok daha iyi.

Hocam babanıza 10k kazık yediğinizi boşa para verceğinizi söylerseniz ikna olur. Bir ebeveynin en nefret ettiği şey boşa para vermektir üstelik bu 10k gibi büyük bir miktar olunca fikri değişecektir. Attığınız sistem monitör dahil 15k Max değeri var. Kesinlikle önermiyorum.
Daha iyi fiyata bulabileceğinin farkındadır hocam sadece güvenmiyor bu miktarlarda parayı sipariş olarak vermeye. Benim sorum asıl olarak bu sistemin beni oyun vs. Performans konusunda yarı yolda bırakıp bırakmayacağı yönünde.

Tamamdır hocam. Mağaza da bunları danışacağım. Babam parayı uzaktan atacak ve belli bir miktar atacak karta o açıdan bütçe belli. Oraya gittiğimde ne kadar yetiyorsa o şekilde yapmaya çalışacağım. Olmazsa olduğu gibi alacağız. Benim sorum hocam oyun performansı ve uzun ömürlülük açısından beni yarı yolda bırakıp bırakmayacağı yönünde. Teşekkür ederim bu arada hocam ilginiz için.

Hocam birde VA panel çok mu kötü? Yani memnun etmez mi?

Son düzenleme:
Daha iyi fiyata bulabileceğinin farkındadır hocam sadece güvenmiyor bu miktarlarda parayı sipariş olarak vermeye. Benim sorum asıl olarak bu sistemin beni oyun vs. performans konusunda yarı yolda bırakıp bırakmayacağı yönünde.

Tamamdır hocam. Mağaza da bunları danışacağım. Babam parayı uzaktan atacak ve belli bir miktar atacak karta o açıdan bütçe belli. Oraya gittiğimde ne kadar yetiyorsa o şekilde yapmaya çalışacağım. Olmazsa olduğu gibi alacağız. Benim sorum hocam oyun performansı ve uzun ömürlülük açısından beni yarı yolda bırakıp bırakmayacağı yönünde. Teşekkür ederim bu arada hocam ilginiz için.

Hocam bir de VA panel çok mu kötü? Yani memnun etmez mi?

Çok kötü değil ama tavsiyem IPS almanız.

İkisinden de kötü uzak durulması gerekiyor.
Tamamdır hocam. IPS soracağım mağazaya gittiğimde almak için sistemi eğer olmazsa VA yine iyidir diye düşünüyorum.

İkisinden de kötü uzak durulması gerekiyor.
Haricinde hocam son birşey sorayım. Cevap alamadım o açıdan veya görmedim. Bu benim şuan ki sistemim oyun, FPS konusunda yarı yolda bırakır mı ve uzun ömürlü müdür? Teşekkürler.

Tamamdır hocam. IPS soracağım mağazaya gittiğimde almak için sistemi eğer olmazsa VA yine iyidir diye düşünüyorum.

Haricinde hocam son bir şey sorayım. Cevap alamadım o açıdan veya görmedim. Bu benim şu anki sistemim oyun, FPS konusunda yarı yolda bırakır mı ve uzun ömürlü müdür? Teşekkürler.

Evet. FPS oyunlarında en az 5-6 yıl gideri var. Hikaye oyunlarında da 3-4 yıl diyebiliriz.

Geri
Yukarı