Yeni çalmaya başlayan bir kişi için gitar tavsiyesi

Daha fazla  
Meslek
Stajyer
Gitar çalmaya yeni başlayacağım, önerebileceğiniz gitar lazım fiyatı uygun olan. Çalmayı nereden öğrenebilirim? YouTube kanal videosu veya önerebileceğiniz neler varsa. Bana yardımcı olabilir misiniz, yeni başlayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrogitar fiyatlarını bilmiyorum bütçe 1000 1500 TL arası var mıdır böyle elektronik gitar Google'da araştırma yaptım 5000 7000 TL arası elektro gitarlar oluyor.
O fiyata maalesef çin malı bile yok artık. İkinci ellere baksak o fiyata yine çok zor. Ayrıca bunun yanında amfi, kulaklık amfisi veya ses kartı gerekli ki kulaklık amfisi 350TL civarı ses kartı ise behringer var kaliteli USB olarak bağlayabileceğin 950TL civarı amfi kablosu alman gerekiyor ayrıca 150TL, amfi ise en düşükleri 2000'den başlıyor bilinmeyen markalar.

O fiyata maalesef Çin malı bile yok artık. İkinci ellere baksak o fiyata yine çok zor. Ayrıca bunun yanında amfi, kulaklık amfisi veya ses kartı gerekli ki kulaklık amfisi 350TL civarı ses kartı ise Behringer var kaliteli USB olarak bağlayabileceğin 950TL civarı amfi kablosu alman gerekiyor ayrıca 150TL, amfi ise en düşükleri 2000'den başlıyor bilinmeyen markalar.

Ortalama bütçem kaç TL olmalı yeni başlayanlar için kulaklık amfisi kablo vb şeylerin.

Yeni konular

Geri
Yukarı