Yeni çıkan CoD oyunları kırılır mı?

Marewhy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşımla tartışmaya girdik. Modern Warfare (2019)'u Steam'den alacaktım sonra onun yerine crack vs. indir dedi bende yeni çıkan böyle oyunlar kırılmaz dedim. Sonra link attı linkte Torrent mevcut. Sizce gerçekten bu yeni çıkan CoD oyunları cracklenip oynanılıyor mu? Yoksa bu virüsten mi ibaret?

O oyun ve ondan sonra çıkan CoD oyunları kırılmadı daha.

Türkçe yama veya herhangi bir mod bile yapılamıyor bu oyunlara hâla. Dosya koruması bir yana hikâye modunda bile internet bağlantısı zorunlu tutuluyor. Sadece 1 saniyeliğine kesilen internette bile oyundan atılabiliyorsun. Crack için hem dosya korumasını aşmaları hem de internet bağlantısı zorunluluğunu bir şekilde es geçirtmeleri gerek. Bu mümkün mü bilmiyorum fakat mümkünse bile çok çok zor bir şey. Dediğim gibi Türkçe yama veya mod bile yapılmıyor bu oyunlara.

Arkadaşımla tartışmaya girdik. Modern Warfare (2019)'u Steam'den alacaktım sonra onun yerine crack vs. indir dedi bende yeni çıkan böyle oyunlar kırılmaz dedim. Sonra link attı linkte Torrent mevcut. Sizce gerçekten bu yeni çıkan CoD oyunları cracklenip oynanılıyor mu? Yoksa bu virüsten mi ibaret?
Biraz sallamışsın sanki :) çoğu yeni oyunun cracki var

2019 versiyonun bildiğim kadarıyla cracki yok.

Yeni oyun derken call of duty oyunlarının demek istedim belirtmemişim onu.
Öyleyse belki de onlar da kırılıyor.
Site 1337, haliyle URL vermeyeceğim.
1684161759268.png

Geri
Yukarı