NFS unbound kırılır mı?

Kırıldı mı oyun bilen var mı?
Nisan mayıs gibi kırılır diyorlar. Kırılmışlar var ama sorunlu, oyun save almıyormuş. İlerlemeler sürekli silinip her seferinde hikayeye en baştan başlıyormuşsun. Bazı yerlerde oyundan atma sorunları falan varmış. Yani EA oyunu topla tüfekle savunuyor. Kırsalar bile sağlıklı çalışmıyor. Sağda solda 40-50 liraya hesap satanlar varmış, offline için. Orada da her güncelleme geldiğinde yine save kaybolup en baştan başlıyormuşsun. Bunu sorunsuz şekilde yaparsa fitgirl yapar. O hanımefendiden de ses çıkmadı daha.

Nisan mayıs gibi kırılır diyorlar. Kırılmışlar var ama sorunlu, oyun save almıyormuş. İlerlemeler sürekli silinip her seferinde hikayeye en baştan başlıyormuşsun. Bazı yerlerde oyundan atma sorunları falan varmış. Yani EA oyunu topla tüfekle savunuyor. Kırsalar bile sağlıklı çalışmıyor. Sağda solda 40-50 liraya hesap satanlar varmış, offline için. Orada da her güncelleme geldiğinde yine save kaybolup en baştan başlıyormuşsun. Bunu sorunsuz şekilde yaparsa fitgirl yapar. O hanımefendiden de ses çıkmadı daha.
Nerede varmış acaba? Kulaktan dolma bilgi gibi geldi. Zaten Denuvonun hakkından gelebilen bir empress var, onunda bir açıklamasını göremedim.

Bilinmez bir konu Rusya da bir yerde hackera bağlı adamın canı sinemaya gitmek ister crack daha da gecikir.

Ben 150tlye aldım. Saveim falan silinmiyor hiç. Ucuz etin yahnisi sanki o 😂. 3 hafta falan oluyor 2 kere bitirdim.

Ben 150tlye aldım. Saveim falan silinmiyor hiç. Ucuz etin yahnisi sanki o 😂. 3 hafta falan oluyor 2 kere bitirdim.
Benim baktığım sayfada da Unbound 150 lira. Bir pakette 50 lira diyorlardı. Dün gece konuştum. Sadece oyunu istersen 150 Lira. Aylık hesap istersen (içinde bir çok oyun var dediler) 50 lira. Hani 50 Liraya aylık alıp bitiririm de güven vermedi biraz. 2 gün sonra hesabı kapatırlar gibi geliyor.

Hayır kırık sürüm'ü diyorum.
Bir tane rus sitesinde buldum da. Zaman kaybı. İndirme hızı kotalı 0.5 MB/s geçmiyor. Zaten indirince de dediğim gibi oyun sorunlu. Karakter oluşturduktan sonra oyundan atıyor sürekli. Bir site de daha buldum. Onda da yorumları Translate'den çevirip anladığım kadarıyla oyun dışında arkaplan da başka dosyalarda inip çalışıyormuş ve hiç bir şekilde durdurup kaldıramıyorsun falan demişler. Ona hiç bulaşmadım. Yani piyasada oyunun kırılmış hali var ama çer çöp sıkıntılı hep. Düzgün bir sürüm çıkana kadar bekleyeceğiz mecbur.

Yeni konular

Geri
Yukarı