Yeni çıkan sakallar için tıraş makinesı önerisi

İz bırakıyor mu yani anlayamadım?

Tam olarak nasıl alıyor jilet gibi parçalıyor mu?
Jilet parçalamaz aksine makine parçalar. Temiz bir görüntü ve daha sağlıklı sakallar için şahsen jilet öneririm. Ayrıca Sinbo modeli oldukça güzelmiş yeni çıkmaya başlayan sakallar için bu kadar bütçe ayırmanız gerekli dğeil bence.

Jiletle aldığınızda nasıl alıyorsa öyle alıyor. 5:10 gibi arkadaş gösteriyor nasıl kestiğini. Tek pille de 1 aya yakın şarj gidiyor. Sakalınız tam olarak çıktığında daha kaliteli bir şey alırsınız şimdilik bunu alın. İşinizi çok rahat görür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Direk kaliteli bir şey alıp One Blade de alabilirsiniz. Rahat 3-4 sene götürür sizi.

Direk kaliteli bir şey alıp One Blade de alabilirsiniz. Rahat 3-4 sene götürür sizi.
Ben 1 senedir kullanıyorum şahsen :D
Philipsin ağızları köreliyor zaman geçtikce onu da denedim. 200-300tl bir başlık parası şu anda. Fiyatının uygun olması kalitesiz izlenimi vermesin. 4 senede 4 defa bu makineyi değiştirseniz philipsin bir başlık parası ediyor anca.

Ben 1 senedir kullanıyorum şahsen :D
Philipsin ağızları köreliyor zaman geçtikce onu da denedim. 200-300tl bir başlık parası şu anda. Fiyatının uygun olması kalitesiz izlenimi vermesin. 4 senede 4 defa bu makineyi değiştirseniz philipsin bir başlık parası ediyor anca.
Ben hiç jilet vurmadığımdan daha sakallarım sertleşmedi ama yaklaşık 3 senedir One Blade kullanıyorum körelme az oldu. Sizin dediğiniz de mantıklı. Bozuldukça yenisi alınabilir makinenin.

Ben hiç jilet vurmadığımdan daha sakallarım sertleşmedi ama yaklaşık 3 senedir One Blade kullanıyorum körelme az oldu. Sizin dediğiniz de mantıklı. Bozuldukça yenisi alınabilir makinenin.
Sert sakalda kullanmadığınız için öyle. Yumuşak tüyler için 50tl'lik bir makine bile yeterli performansı görür. Philips başlık için 4 ay ömür biçmiş durumda zaten. Ortalama 2.5-3 ay civarında başlık köreliyor. 3 sene nasıl kullanıdınız acaba

Sert sakalda kullanmadığınız için öyle. Yumuşak tüyler için 50tl'lik bir makine bile yeterli performansı görür. Philips başlık için 4 ay ömür biçmiş durumda zaten. Ortalama 2.5-3 ay civarında başlık köreliyor. 3 sene nasıl kullanıdınız acaba
Ben de bilmiyorum. Hala ilk sürdüğümde alıyor sakalları.

Hocalarım full set bunu buldum vücut için de kullanımı var bu nasıldır?
Hocam markaya bir şey demeyeceğim fakat malum yerle uğraştığınız makineyi sakallara sürmek ister misiniz?

Malum yerle uğraşacağımı kim söyledi? Uğraşsam da onun için farklı başlık var.
Genel atınca öyle düşündüm. Sadece sakal içinse sakal makinesi alın onlar daha düzgün keser yüzünüzü. Genel makineler tahriş edebilir.

Edit: Sakal için başlık varmış. Marka hakkında hiçbir bilgim yok maalesef.

Geri
Yukarı