Yeni çizgi diziler neden bu kadar sevilmiyor?

MarcyWu

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, forumda yeniyim. Benim anlamadığım mesele şu neden yeni çizgi diziler hiç beğenilmiyor cevaplayabilir misiniz?

Benim yaşım 19 hocam. Hala canım sıkıldığında açar Ben 10 veya Megas XLR izlerim. Daha bugün Kung Fu Panda'yı 6 veya 7. defa izledim.

Neden bu kadar önyargılısınız anlamıyorum?
Emin misin? Sence 2010 yıllarındaki çizgi diziler mi daha iyi, yoksa 2019-2020'deki saçma ve bom boş çizgi diziler mi? Bir çizgi diziden anlam çıkarmak zor. Fakat eski çizgi dizilerle yeni diziler izlerseniz, eskilerin daha iyi olduğun bariz şekilde görürsünüz.

Emin misin? Sence 2010 yıllarındaki çizgi diziler mi daha iyi, yoksa 2019-2020'deki saçma ve bom boş çizgi diziler mi? Bir çizgi diziden anlam çıkarmak zor. Fakat eski çizgi dizilerle yeni diziler izlerseniz, eskilerin daha iyi olduğun bariz şekilde görürsünüz.

Eski çizgi dizileri de izledim ama ben tutup da yeni çizgi diziler çok iyi demiyorum sadece fena değiller diyorum o kadar. Yoksa yeni çizgi diziler eski çizgi dizilerin yanına yaklaşamaz bile.

Eski yıllardaki çizgi diziler küçük yaş dışında yetişkinlerede hitap edebilen dizilerdi, şimdiki diziler özellikle Cartoon Network'te sadece çocuklar için hazırlanıyor. Halen arada sırada eski çizgi dizileri zevkle izlerim.

Geri
Yukarı